نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا حجة الله عجل الله فرجک الشریف

 

دانش افزایی جامعه هدف از اولویت­ های موسسه خیریه نیکگستر وصال به ویژه در مورد مددجویان تحت پوشش است. تهیه کتاب و برگزاری مسابقات از متن آن، یکی از راهکارهای تشویق به انس با کتاب است.

این نیت سبب گردید موسسه برای تهیه و تکمیل نیاز خود به کتاب، اطلاع­ رسانی به نیکوکاران ارجمند جهت مشارکت عمومی در قالب سنت حسنه وقف را در دستور کار خود قرار دهد. با اعلام نیاز خیریه، نیک اندیشانی که فرهنگ سازی برای خانواده­ ها از قلوب مهربان آنان است همراهی خود را آغاز کرده و با کمک ­های خداپسندانه خود در خرید 400 جلد کتاب مورد نیاز مشارکت کردند. این اقدام که به مناسبت 24 مهر، روز وقف، انجام شد در تاریخ 1399/07/30 تکمیل و پایان پذیرفت.

شایستگان محترمی که جهت خرید کتاب و اقدامات فرهنگی تمایل به همکاری با خیریه را دارند می­توانند به صورت حضوری به دفتر مراجعه کرده و یا با استفاده از درج کد 9 در پایان رقم واریزی خود به حساب موسسه در این اقدام خیرخواهانه اقدام کنند.

قلب­ های مهربانتان به نور قرآن، برترین کتاب الهی روشن باد. انشاالله

 

 

99/8/3

Views: 92

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 17 =

آخرین اخبار