گزارش (5)

بسم الله الرحمن الرحیم

گزارش مسابقه «بیان احساس»

این ایام که همچنان مردم با بیماری کرونا درگیرند و از تجمعات منع می شوند، فضای مجازی، بهترین راه برای مشارکت ها و گردهماییهاست.

موسسه وصال با درک این ضرورت، مسابقه «بیان احساس خود از اینکه نام فاطمه نام شماست» را میان جامعه هدف خود در تاریخ 15/11/99 همزمان با میلاد پرخیر و برکت سرور زنان عالم، حضرت فاطمه سلام الله علیها و روز زن برگزار نمود که تعدادی در آن مشارکت کرده و مطالب خود را در فضای مجازی به شماره اعلام شده از طرف خیریه ارسال نمودند. در ضمن، اسامی برگزیدگان و جوایز آنها در اخبار خیریه با عنوان «مسابقه بیان احساس» اطلاع رسانی شده است.

متن پیام های برگزیده شده در ذیل درج می گردد.

متن 1؛ سرکار خانم سیده فاطمه عالم زاده:

من از نام فاطمه آرامش میگیرم چون در سایه‌اش هم آرامش هست و هم قدرت …

من از نام فاطمه یه احساس آروم و خوب و لطیفی دارم که همیشه با اون حس و حال زندگی می کنم

من عاشق اسم فاطمه هستم و خیلی نام فاطمه و زهرا را دوست دارم

چونکه یه حس و حال دیگری دارد، آرامش بخش هست به انسان به نحوی قوت قلب، صبر، تحمل و حس امیدواری دست می دهد،

بنده از آنجائی که عاشق این اسم مبارک و زیبای فاطمه بودم، خداوند عنایت کرد و یه فرشته کوچولو به ما لطف کرد و به ما یه دختر هدیه کردند، الحمدلله حالا سیده فاطمه ما سه ساله هست و از اینکه نام ایشان را فاطمه گذاشتم، خیلی خوشحالم و خداوند را شاکرم که این توفیق نصیب شد که در خانه، فاطمه داشته باشیم.

و چه وسیع است نام زهرا که برای تمام تاریخ جا دارد …

هم منبع آرامش است و هم قدرت!

برای فرزندانی که خود را در دامانش می‌اندازند و به سمت مقصد نهایی تاریخ حرکت می‌کنند!

متن 2؛ سرکار خانم فاطمه شهسواری:

با عرض سلام. من از اینکه اسمم فاطمه هست، واقعا برام جای شادمانی داره و باعث افتخارمه و حس خیلی خوبی نسبت به این اسم زیبا و بامعنی دارم. یقینا اصیل ترین اسامی دختر اسم فاطمه و زهراست. این اسم خیلی دلنشین هست و من واقعا این اسمو دوست دارم. با تشکر.

متن 3؛ سرکار خانم فاطمه غلامی عرب آبادی:

فاطمه دختر پیامبر صلی الله علیه و آله، الگوی عالم است. از اینکه نام من فاطمه است، حسی نورانی دارم، چون فاطمه هر حرف از اسمش معانی زیبایی دارد. ف یعنی فقط خودش و اطرافیانش، ا یعنی امنیت و رازداری، ط یعنی کوه استقامت، م یعنی محبت، ه یعنی همیشه حرمت نگهدار. حضرت فاطمه بانو و سرور عالم است.

متن 4؛ سرکار خانم فاطمه قوی خزان:

از اینکه نامم فاطمه هست احساس غرور می کنم، چون هم نام بزرگترین بانوی هر دو جهانم.

منم کنیز حضرت زهرا (سلام الله علیها)

متن 5؛ سرکار خانم فاطمه علی جان زاده:

افتخارم این است که هم نام بهترین بانوی دو عالم، خانم حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) هستم و خداوند را شاکرم که چنین لیاقتی به من داده که همنام خانم و هم عروسِ خانم حضرت زهرا باشم و از پدر و مادرم از صمیم قلب تشکر می کنم که نام مرا فاطمه گذاشتن. و افتخار دومم اینکه خداوند به من دو دختر داده است به نامهای زهراسادات و فاطمه سادات که هر دو هم نام مادر، بی بی، فاطمه زهرا (سلام الله علیها) هستن و خداوند را سپاس بابت این همه برکت.

انشاءالله که همه ما ادامه دهنده راه اهل بیت و خانم حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) باشیم و زیر سایه اهل بیت. این عید بر شما مبارک باشد.

التماس دعا و نایب الزیاره ما باشید در حرم آقا علی ابن موسی الرضا (علیه السلام)

متن 6؛ سرکار خانم فاطمه برنای موسویه:

من به اینکه مسلمانم و فاطمه زهرا سلام الله علیها، دختر پیامبر گرامی من است، افتخار می کنم و خوشحالم و خوشبختم از اینکه اسم زیبا و بامسمای فاطمه را بر من نامیده اند و بر خود می بالم که نام من با حضرت فاطمه (سلام الله علیها) یکی هست و از پدر و مادرم متشکرم که نام من را فاطمه نامیده اند؛ بهترین و زیباترین نام اسلام و الگوی تمام زنان فاطمه (سلام الله علیها) می باشد، اله‍ی شکر که نامم  فاطمه است.

99/11/23

گزارشات مالی 1398

گزارش (4)

بسم الله الرحمن الرحیم

انجام ایمن سازی خانه ای با پنج فرزند یتیم با نصب حفاظ بر روی دیوارها و نصب آیفون و … که تحت عنوان ضروری وصال 31 اعلام گردیده بود با همیاری مالی نیکوکاران محترم و فعالیت های محاسبه ،تهیه،ساخت و اجرای خادمان افتخاری خیریه انجام گرفت و خانواده ای را رنج و نا امنی رهایی بخشید.

99/9/13

بسم الله الرحمن الرحیم

خدمات ارائه شده به دانش آموزان تحت پوشش خیریه در سال تحصیلی 99-00 ،تحت عنوان طرح جویندگان دانش به شرح زیر صورت پذیرفت:

مهــرانه (کمک هزینه تحصیلی ،لوازم التحریر)                         110 دانش آموز دختر                91 دانش آموز پسر               جمعا 201 نفر

دانش آمـــــــــوزان استثنــــــــایی                                      1  دانش آموز دختر                  3 دانش آموز پسر                 جمعـا 4 نفر

ممتـــــــــــــازین                                                            20 دانش آموز دختر                 17 دانش آموز پسر                جمعا 37 نفر

ارزش ریالی مساعدت هـــــای انجام شده بالغ بر 650/000/000 ریال بوده است .

99/9/8

[vc_single_image image=”8230″ alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” title=”نیک گستر وصال” link=”https://rasanews.ir/fa/news/639356/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%85%D8%A4%D8%B3%D8%B3%D8%A7%D8%AA-%D8%AE%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%87″]

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه ارواحنا فداک

اطلاع رسانی در این عصر پر هیاهو، یکی از ابزارهای معرفی به وسیله وسائل ارتباط جمعی است. با توفیقات الهی و به همت برخی از نیکوکاران، گزارشی از فعالیت­ های موسسه خیریه نیک گستر وصال در «خبرگزاری رسا» منتشر گردید. برای مطالعه مطلب، به لینک زیر مراجعه فرمایید

گزارشات مالی 1397
گزارشات مالی 1396
گزارشات مالی 1394
گزارشات مالی 1395

گزارش (۳)

همراهان و نیک اندیشان
سلام علیکم
در ماه گذشته توفیق تهیه روشویی, ظرفشویی, شیرآلات, سنگ روی کابینت, کاشی, برای نیازمندی که برای ساخت سرپناه با مشکلات عدیده ای روبرو شده بود فراهم گردید. همچنین تعمیر دو دستگاه تلوزیون, تعمیر یک دستگاه لباسشویی, پیگیری و پرداخت هزینه تعمیر آب گرمکن, از فعا لیت هایی بود که با یاری شما و دستان خادمان خیریه در آذر ماه صورت پذیرفت.

۱۳۹۸

گزارش (۲)

نیکوکاران گرامی
با همت والای شما عزیزان و کمک های غیر نقدی شما ،در ماه آبان اقلام زیر که کمک حال زندگی برخی از مستمندان آبرومند بود توزیع گردید .
اجرتان با خدایتان باد .
۱- تخت خواب فرفوژه همراه با تشک خوشخواب برای مادری مسن همراه با فرزندی عقب افتاده ذهنی
۲-تخت خواب چوبی با تشک خوشخواب برای خانواده ای با جمعیت بالا از سادات
۳- بخاری و گاز سه شعله رومیزی برای خانمی تنها و نیازمند وسایل اولیه زندگی
۴-تخت چوبی همراه با تشک برای خانواده ای با سرپرست ناتوان
۵- توالت فرنگی برای خانمی از مددجویان که با تصادف دچار مشکلات زیاد جسمی حرکتی شده است .
۶-فرش ۳×۴ و دستگاه دیجیتال برای خانواده ای بی سرپرست با مادری نابینا
۷- موکت و فرش کناره جهت خانواده ای از ایتام
۸-تخت دونفره برای خانواده مستمند و مسن همراه با خوشخواب .
۱۳۹۸

گزارش (۱)

همراهان محترم
با آغاز سال تحصیلی برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند از اقشار محروم جامعه , این خیریه لوازم التحریر , کمک هزینه شهریه و ثبت نام ,کیف , کفش , پوشاک , کتاب (درسی و کمک درسی) و تقویت بنیه علمی به مبلغ ۱۶۶.۹۵۸.۲۴۴ ریال با همراهی شما نیک اندیشان گرامی پرداخت نمود . این کوشش هنگامی شیرین تر می گردد که بدانیم در میان این دانش آموزان در سال قبل ۳۲ دانش آموز ممتاز قرار داشته اند .

۱۳۹۸

گزارشات مالی 1393
گزارشات مالی 1392

بازدیدها: 204

فهرست