نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

همیاری تحصیلی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

بسم الله الرحمن الرحیم

اسلام علیک یا امام العصر و الزمان ارواحنا فداک

کسب علم ودانش از جمله نیازهای ضروری مردمان امروزی است که برای اقشار آسیب پذیر به دلیل درگیری بیشتر با ناهنجاری های جامعه از اهمیتی دوچندان برخوردار است.

موسسه خیریه نیک گستر وصال با درک این اهمیت در تعامل و همکاری با موسسه فرهنگی قرآن و عترت فدک سبز طوس و با مساعدت نیکوکاران خداباور هر ساله در ابتدای آغاز  سال تحصیلی علاوه بر تشویق فرزندان خانواده های کم بضاعت به ادامه تحصیل، سعی در رفع ما یحتاج اولیه ایشان از قبیل کیف، کفش، کتاب، دفتر، کتاب های کمک آموزشی، لوازم التحریر، نوشت افزار و … نموده است. این همراهی ها، دانش آموزان مقاطع پیش دبستانی تا دانشگاه را شامل شده که 321 نفر از فرزندان ایتام، سادات و کم بضاعت را در بر می گیرد. هزینه تهیه، خرید، بسته بندی و توزیع این اقلام برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ بیش از ۴۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال گردید که از محل خیرات نیک اندیشان تامین شده است.

چنانچه تمایل به همکاری در یاری دانش آموزان نیازمند و بهرهمندی از برکات الهی آن را دارید، مهربانی های شما را با کد ۵ پذیراییم.

شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۰۳۶۱۳***   ۶۱۰۴۳۳۷۹۱۰۹۱۵۶۱۸

قلبی سرشار از محبت به حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام برای تمامی بانیان، خادمان و مجریان آرزومندیم؛ نصیبتان باد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_grid post_type=”attachment” images=”16923,16924″ items_layout=”gallery_default” columns=”3″ items_gap=”0.5rem”][/vc_column][/vc_row]

Views: 34

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

آخرین اخبار