نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

جشن دانش آموزی

جشن دانش آموزی

برگزاری جشن دانش آموزی در سالن اتحادیه های انجمن های اسلامی در بزرگ روز عید غدیر

در سالروز عید ولایت ، عید بزرگ الهی ، عید اکمال دین و اتمام نعمت ؛ در روزی که به امام علی بن موسی الرضا علیه السلام در موردش فرمودند : روز غدیر در آسمان مشهورتر از زمین است .( مصباح المجتهد ) .

روزی که درهای نعمت ، بر بندگان آنچنان گشوده شد که زوال در آن راهی ندارد و سکون در آن جایگاهی نخواهد داشت . روزی که خداوند اوج آدمیت آدم  را بر پیشانی حیات نقش می زند و راز آفرینش چونان خورشید بر تمامی ظلمت ها ی جهل و عناد هجوم می برد . در روز غدیر ، روز تمامی حق ، تمامی نعمت ، تمامی دین خادمان

موسسه خیریه نیک گستر وصال نیز برای تشویق هرچه بیشتر دانش آموزان  کوشا و ممتاز خانواده وصال اقدام به برگزاری جشن دانش آموزی نمودند .این جشن با تلاوت کلام الله مجید آغاز گردید و سپس مدیریت محترم خیریه صحبت کوتاهی با مدعوین حاضر در سالن پیرامون اهمیت و ارزش تحصیل و مدرسه خطاب به والدین و همچنین همراهی و یاری خیریه وصال در این مهم متذکر شدند  . در ادامه مسابقات متنوعی و ساده ای  برای همه مقاطع تحصیلی  اجرا شد و به تمامی آنها جوایزی تعلق گرفت .

دادن جوائز ویژه به دانش آموزان ممتاز از دیگر برنامه های اجرایی بود که با شور و جذابیت خاصی دنبال گردید  

بعد از آن گروه سرود نوجوانان آستان قدس  بر روی سن قرار گرفتند و با اجرایی جذاب در وصف مولای متقیان حضرت علی علیه السلام فضا آکنده از شور و عشق به آن امام همام گردید .

ادامه جشن با خروج برادران از سالن و در اختیار قرار دادن آن به خواهران همراه شد . این امر به علت این صورت گرفت که خواهران گرامی مسابقاتی را ویژه خود تدارک دیده بودند که حضور برادران در آن جائز نبود . 

در این قسمت از برنامه برادران با حضور در محوطه به بازیهای متنوع و شادی بخش پرداختند .شادی کودکان و حتی بزرگترها در این عید بزرگ بسیار مشهود و لذت بخش بود .

در این مراسم که پذیرایی با شربت و شیرینی انجام گرفت در پایان با تقدیم غذای گرم به خانواده ها پایان یافت .

پایان خبر ۹۸/۶/۲


Views: 110

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 7 =

آخرین اخبار