جشن تولد دختران

موسسه خیریه نیک گستر

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا صاحب الزمان ارواحنا فداک

 دختران هدیه های زیبای خداوندی، همانان که وجودشان رونق بخش مهر و محبت در خانه است و تکریمشان به فرمایش پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله کار کریمان است و آنان را دلسوز، مددکار و مونس های خوبی معرفی کرده و رحمت الهی را همراه آنان دانسته است.

موسسه خیریه نیک گستر وصال با همراهی نیکوکاران مهربان در راستای عمل به فرمایشات اهل بیت عصمت علیهم السلام در این زمینه و تکریم دختران خانواده وصال خصوصا سادات و ایتام، اقدام به برپایی مراسم جشن تولدی برای آنان نمود. در این مراسم که به وسیله خواهران ولایی و خادمان افتخاری همراه خیریه برگزار شد، 10 نفر از دخترانی که زمان تولدشان خرداد ماه بود دعوت گردیدند و همزمان با میلاد امام رئوف، حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام (1401/03/21) مراسم جشنی برایشان ترتیب داده شد. این مراسم با تلاوت قرآن کریم آغاز و با دکلمه خوانی، مولودی خوانی، برگزاری مسابقه و … ادامه پیدا کرد. بیان خاطره توسط دختران با موضوع “بهترین روزی که در حرم امام رضا علیه السلام بودید” از دیگر برنامه ها بود که استقبال حضار روبرو شد. برش کیک تولد و تقدیم هدایای دخترانه به تمامی شرکت کنندگان، پایان بخش مراسم بود.

نیک اندیشانی که قصد مشارکت در امور فرهنگی خانواده­ ها را دارند می­ توانند همراهی­ های خود را با کد 50 به حساب خیریه واریز نموده و خود را در اجر معنوی آن شریک کنند.

بهره مندی از الطاف کریمانه امام مهربانی ها، حضرت رضا علیه السلام، ره توشه ای گرانبهاست که در روز واپسین دستگیر ماست؛

موسسه خیریه نیک گستر
موسسه خیریه نیک گستر

Views: 52

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

آخرین اخبار