جشن تولد دختران (2)

جشن تولد

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا صاحب الزمان ارواحنا فداک

 

دختران هدیه های زیبای خداوندی، همانان که وجودشان رونق بخش مهر و محبت در خانه است و تکریمشان به فرمایش پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله کار کریمان است و آنان را دلسوز، مددکار و مونس های خوبی معرفی کرده و رحمت الهی را همراه آنان دانسته است.

موسسه خیریه نیک گستر وصال با همراهی نیکوکاران مهربان در راستای عمل به فرمایشات اهل بیت عصمت علیهم السلام در این زمینه و تکریم دختران خانواده وصال خصوصا سادات و ایتام، اقدام به برپایی مراسم جشن تولدی برای آنان نمود. در این مراسم که به وسیله خواهران ولایی و خادمان افتخاری همراه خیریه برگزار شد، 11 نفر از دخترانی که زمان تولدشان تیر ماه بود دعوت گردیدند و همزمان با بهترین روز خدا، عید سعید غدیر خم (1401/04/26) مراسم جشن و سروری برایشان ترتیب داده شد. این مراسم با تلاوت قرآن کریم آغاز و با دکلمه خوانی، مولودی خوانی، اجرای گروه سرود دخترانه «مادر آفتاب»، برگزاری مسابقه ورزشی و … ادامه پیدا کرد. مسابقه فرهنگی با محوریت “بیان اوصاف حضرت علی علیه السلام” از دیگر برنامه ها بود که با استقبال حضار روبرو شد. برش کیک تولد و تقدیم هدایای دخترانه به تمامی شرکت کنندگان، پایان بخش مراسم بود.

نیک اندیشانی که قصد مشارکت در امور فرهنگی خانواده­ ها را دارند می­توانند همراهی­های خود را با کد 50 به حساب خیریه واریز نموده و خود را در اجر معنوی آن شریک کنند.

بهره مندی از الطاف کریمانه یاور مستضعفان، حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام، ره توشه ای گرانبهاست که در روز واپسین دستگیر ماست؛ نصیبتان باد.

 

Views: 60

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + چهارده =

آخرین اخبار