نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا امام العصر و الزمان ارواحنا فداک

محرومیت زدایی از جامعه اسلامی با مشارکت­های مردمی، یکی از دستورات و برنامه­ های اسلام است که موسسه خیریه نیک گستر وصال با الگوگیری از آن، طرح «تداول صالحان» را در دست اجرا دارد.

شصت و ششمین دوره این طرح با حضور خادمان خیریه در مسجد جواهری، واقع در چهارراه لشکر مورخه 1400/11/25 با هماهنگی حجت الاسلام و المسلمین معلمی؛ امام جماعت محترم مسجد برگزار گردید. حجت الاسلام و المسلمین ناصریان­فرد از طرف خیریه وصال، طرح­های در حال انجام موسسه خصوصا خادم افتخاری و جویندگان دانش را شرح داده و مومنین و نمازگزاران را به مشارکت در آن دعوت نمودند.

همچنین شصت و هفتمین دوره این طرح در مسجد و حسینیه صاحب الزمان علیه السلام واقع در میدان صاحب الزمان علیه السلام، در تاریخ 27/11/1400 با هماهنگی جناب آقای حسینی از اعضای محترم هیئت مدیره و حضور عموم نمازگزاران برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین تحیّری در سخنان کوتاهی ما بین نماز مغرب و عشاء، آیاتی از کلام الله مجید را درباره تکافل اجتماعی و اهمیت کمک به نیازمندان بیان نموده و برخی از فعالیت های موسسه مانند نان شب و حمایت مالی را تشریح نمودند.

پایان بخش هر دو مراسم، همراهی مومنانه نمازگزاران محترم برای کمک به نیازمندان بود.

نگاه مهربانانه حضرت صاحب الزمان؛ مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف, پاداش مهربانیشان باد.

Views: 53

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + پنج =

آخرین اخبار