نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا امام العصر و الزمان ارواحنا فداک

محرومیت زدایی از جامعه اسلامی با مشارکت­های مردمی، یکی از دستورات و برنامه­های اسلام است که موسسه خیریه نیک گستر وصال با الگوگیری از آن، طرح «تداول صالحان» را در دست اجرا دارد.

شصت و چهارمین دوره این طرح با حضور خادمان خیریه در مسجد المهدی علیه السلام، واقع در خیابان عبدالمطلب، یاس1 مورخه 1400/11/17 با هماهنگی آقای نمازی؛ از اعضای محترم هیئت مدیره مسجد برگزار گردید. حجت الاسلام و المسلمین تحیّری از طرف خیریه وصال، طرح­های در حال انجام موسسه خصوصا یاران سفرکرده (یادواره اموات) و مهر حیات (دارو و درمان) را شرح داده و مومنین و نمازگزاران را به مشارکت در آن دعوت نمودند.

همچنین شصت و پنجمین دوره این طرح در مسجد امام مجتبی علیه السلام، واقع در بلوار سجاد3، میلاد12، در تاریخ 1400/11/20 با هماهنگی رئیس محترم هیئت مدیره، آقای رحیم زاده و حضور عموم نمازگزاران برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین حسن صفری در سخنان کوتاهی ما بین نماز مغرب و عشاء، آیاتی از کلام الله مجید را در اهمیت کمک به نیازمندان بیان نموده و برخی از فعالیت های موسسه مانند نان شب و داوطلب افتخاری را تشریح نمودند.

پایان بخش هر دو مراسم، همراهی مومنانه نمازگزاران محترم برای کمک به نیازمندان بود.

گره گشایی از زندگیشان با دستان یداللهی امیرالمومنین، حضرت علی علیه السلام؛ پاداش مهربانیشان باد.

 

Views: 43

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 8 =

آخرین اخبار