نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بسم الله الرحمن الرحیم

از اهداف مهم آفرینش، تعلیم و تربیت و پیشرفت علم و دانش است. پیامبران برانگیخته شدند تا علم و حکمت گسترش یابد و انسان به عنوان عصاره هستی در صراط مستقیم خداوند رشد کند و به کمال برسد.
کودکان، نوجوانان و جوانان سرمایه های کشور هستند و ایجاد فضایی مناسب برای تحصیل و آموزش آنها در مقاطع مختلف تحصیلی، تاثیری غیر قابل انکار بر فرهنگ و رشد جامعه دارد.
موسسه خیریه نیک گستر وصال با درک شرایط سخت زندگی مددجویان و رعایت کرامت انسانی خانواده ها، طرح «جویندگان دانش» را با هدف شناسایی و رسیدگی به دانش آموزان خانواده های نیازمند و تهیه مایحتاج تحصیلی آنان راه اندازی نمود. این طرح با هدف حمایت از فرزندان یتیم، سادات، بی بضاعت و بد سرپرست برای کمک به رشد تحصیلی و آموزش آنان انجام می شود تا دانش آموزی به دلیل ضعف مالی از ادامه تحصیل بازنماند.ارائه این خدمات از دوره پیش دبستانی تا دانشگاه، به صورت نقدی و غیرنقدی در حال انجام است که شامل موارد ذیل می شود:
تهیه کیف،کفش و لباس فرم مدرسه؛
لوازم التحریر، نوشت افزار، دفتر،کتاب درسی و کمک درسی،
هزینه ثبت نام و بیمه؛
وسایل آموزشی و کمک آموزشی؛
کلاس های تقویتی، جبرانی و کنکور؛
سرویس مدرسه؛
هدیه ویژه برای ممتازین همراه با جشن تقدیر؛
همزمان با شروع فعالیت های مدارس، تامین و توزیع اقلام فوق آغاز شده و تا پایان رفع نیاز دانش آموزان ادامه پیدا می کند. در طول سال نیز توسط واحد «اعانت تحصیلی» که اجرای طرح جویندگان دانش را بر عهده دارد، این خدمات در حال ارائه است.
همراهی شما عزیزان در این مسیر با کمک های نقدی و غیرنقدی، علاوه بر برخورداری از پاداش الهی، یاریگر خادمان محرومان در این موسسه است تا با استعانت ازخدای حکیم و نگاه مهربان حضرت صاحب الزمان (ارواحناه فداه) آینده فرزندانمان را زیبا بسازیم.

Views: 589

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

نام مسئول طرح

امور تحصیلی سرکار خانم آقاسی زاده

اطلاعات بیشتر

شماره تلفن همراه

دیدگاه ها

1 دیدگاه

 • سلام علیکم؛
  ضمن قدر دانی و تشکر از مسئولین خیریه نیک گستر وصال جهت طرح های خوب و مفیدشان و همچنین عوامل طراحی سایت که اطلاع رسانی می نمایند خاطرنشان می گردد گویا تصاویری در انتهای معرفی طرح و جود دارد که برای بنده قابل رویت نیست و فقط این عبارت درج گردیده است:
  [envira-gallery id=”9666″]

  پاسخ
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  یازده − هفت =

  آخرین اخبار