نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

ضروری وصال 27 – (گزارش 1)

کارگران سر گذر

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا بقیة الله فی ارضه عجل الله فرجک الشریف

 شرایط سخت کنونی به دلیل شیوع بیماری کرونا سبب گردید بسیاری از مشاغل آزاد همچون کارگران سرگذر و روزانه مزد بگیر، بیکار و خانه نشین شوند. بی­کاری و عدم کسب درآمد سبب گردید بسیاری از صاحبان این مشاغل با مشکلات جدی همچون تعویق اجاره بهای منزل، مغازه، وسیله کار و اقساط بدهی آنها مواجه شوند. این موسسه به دنبال بیانات مقام معظم رهبری حفظه الله مبنی بر «رزمایش همدلی و کمک مومنانه» مطلب را در «ضروری وصال 27» از تاریخ 1399/02/24 به اطلاع تمامی نیک اندیشان همراه رساند و با اهتمام جدی در دستور کار قرار داد. با عنایات الهی و همراهی نیکوکاران گرامی تا تاریخ 1399/09/05 خدمات ذیل صورت پذیرفت:

 

  • اجاره های معوقه منزل (برای خانواده های بی سرپرست)        83,653,000 ريال
  • پرداخت بدهی نیازمندان به خواربارفروش محل زندگی              93,736,000 ريال
  • اقساط معوقه بانکی یا تعهدی و سفته دار                            59,300,000 ريال
  • پرداخت قبوض حامل های انرژی (آب، برق و …)                     11,934,000 ريال

و مهربانی اینک ادامه دارد؛

گرامیانی که قصد نشاندن لبخندی بر لبان خانواده­ای گرفتار و رفع نیازشان در این شرایط سخت را دارند می­توانند هدایای خود را با کد 1 به حساب خیریه واریز و توشه­ ای برای واپسین خود مهیا کنند. از خدای تعالی برای تمامی کسانی که تاکنون این خیریه را در یاری رسانی به نیازمندان همراهی کرده اند، پاداشی گران خواستاریم. انشاالله.

 

Views: 111

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پانزده =

آخرین اخبار