نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

گل امام رضا علیه السلام

مسابقه نقاشی

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا بقیة الله ارواحنا فداک

گل امام رضا علیه السلام

مسابقه، ابزاری برای سنجش میزان توانایی و دانایی افراد است که در زمینه­ های مختلفی قابل اجراست. یکی از گروهای سنی که موسسه خیریه نیک گستر وصال آنها را از یاد نبرده و همواره برنامه­ های متنوعی برای آنان در نظر دارد، کودکان و نوجوانان در خانواده­ های تحت پوشش خود از اقشار محروم و آسیب­ پذیر جامعه هستند. دهمین دوره از مسابقات مستمر یاد و تلاش، میان کودکان زیر 11 سال برگزار گردید. موضوع این مسابقه به مناسبت همزمانی با میلاد حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام، نقاشی کردن یک گل با جمله «یا رضا ادرکنی» در میان آن بود که از میان آثار رسیده، اثر جناب آقای محمدحسین اثنی عشری حائز رتبه برتر شد و بسته فرهنگی به ارزش 400,000 ريال به ایشان هدیه گردید.

به پاس قدردانی از زحمات سایر شرکت کنندگان به هر یک، بسته فرهنگی به ارزش 100,000 ريال به رسم یادبود تقدیم شد.

رهروی از اهل بیت علیهم السلام در مسیر بندگی خدای کریم، آرزوی ما برای آنهاست. انشاالله.

محمد حسین اثنی عشری – 7ساله

مسابقه نقاشی

فاطمه صفری – 9ساله

مسابقه نقاشی

علی کرمی – 9ساله

مسابقه نقاشی

حسین اسلامی نیا – 6ساله

مسابقه نقاشی

Views: 166

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

1 دیدگاه

  • خلاقیت‌و‌ذوق‌هنری،معنا‌و‌مفهوم،پیوند‌بین‌یا‌رضا‌أدرکنی‌و‌دعا‌برای‌گل‌نرگس‌فاطمه(علیه‌السلام)،در‌نقاشی‌دوم‌،اثر‌بسیار‌متفاوتی‌را‌نسبت‌به‌بقیه‌ایجاد‌کرده‌و‌فکر‌می‌کنم‌نقاشی‌دوم‌شایستگی‌برتر‌شدن‌داشته.

    پاسخ
  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    یک × یک =

    آخرین اخبار