ضروری وصال 44

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا اباصالح المهدی ارواحنافداک

ضروری وصال 44

یکی از ضروریات زندگی هر خانواده ای، تهیه مسکن است. پرداختن به این امر، برای خانواده هایی که از نعمت وجود سرپرست برخوردار نیستند بسیار مشکل و گاه ناممکن می نماید.

مادری فداکار به همراه دو فرزند خویش با وجود مشکلات و سختی های زندگی، اقدام به تهیه مسکن از طریق ثبت نام در واحد مسکن کمیته امداد امام خمینی (ره) نموده است. آورده اولیه این بانوی مومنه برای ثبت نام در این طرح با قرض انجام گرفت که در برابر آنها سفته پرداخت نموده است. این مادر زحمت کش که از تبار سادات معظم است، سالها بعد از متارکه از همسر ناسازگار خود، با آسیاب کردن داروهای گیاهی و فروش آنها امرار معاش می کرد که همین امر ایشان را به بیماری آسم شدید و زانو درد مزمن مبتلا نموده است که در عمل او را از تحرک باز داشته است. اکنون این مادر رنج کشیده با بدهی 500.000.000 ريالی مواجه است و طلبکارانی که بعد از گذشت زمان سررسید تسویه بدهی، تهدید به اجرای سفته و بازداشت ایشان نموده اند.

کانون گرم خانواده این بانوی صالحه و دو فرزند نوجوانش که عمری را با آبرو روزگار گذرانده، در شُرف از هم پاشیدگی و بی خانمان شدن است. آنان که تکیه گاهی جز خدا ندارند و این خیریه را پناهگاهی برای حفظ آبروی خود دیده و به آن پناه آورده اند، چشم امید به دستان پرمهر نیکوکارانی دارند که مقتدایشان پدر یتیمان و امام العارفین، مولا امیرالمومنین، علی علیه السلام است که فرمود: «اِرحَموا الأرْمَلَةَ وَ الیَتیمَ؛ نسبت به بیوه‌زنان و یتیمان دلرحم و مهربان باشید». تحف‌العقول، ص ١٤٧.

در ضمن گرامیانی که سهم سادات در اختیار دارند، این موسسه با کسب اجازه در مصرف آن به نفع سادات نیازمند آمادگی خود را برای دریافت اعلام می­دارد.

باشد که بتوانیم با یاری خواهی از خدای سرمدی و الطاف کریمانه امام هشتم، حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام، گرد غمی از چهره خانواده ای از سادات نیازمند بزداییم و لبخند رضایتی بر لبانی غم کشیده بنشانیم.

تقدیم محبت با کد 80

[/vc_column_text][us_separator size=”small” show_line=”1″ thick=”3″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”17352″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_empty_space height=”20px”][vc_single_image image=”17350″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”17351″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_empty_space height=”20px”][vc_single_image image=”17353″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”17355″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_empty_space height=”20px”][vc_single_image image=”17354″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Views: 123

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 4 =

آخرین اخبار