نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

راهپیمایی 22 بهمن

رهپیمایی-خیریه-وصال

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا فارس الحجاز ارواحنا فداک

برخی روزها به تنهایی فقط یک روز از زندگی ما هستند اما بعضی از آنها ایام الله؛ پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن 57 از جمله آن روزهای خداییست و بزرگداشت آن، نشان از روزهای حماسه و ایثار، قیام و شهادت و خداجویی ملت بزرگ ایران دارد.

موسسه خیریه نیک گستر وصال همچون تمامی اقشار ملت ایران، ضمن تشویق آحاد مردم، جامعه هدف خود و تمامی نیروهای خادم موسسه برای حضور جمعی و شورآفرین در این مراسم، مسیر راهپیمایی در خیابان امام رضا علیه السلام را وعدگاه دیدار قرار دادند و همراه با امت حزب الله و سردادن شعارهای انقلابی به سمت حرم مطهر حرکت نمودند. شرکت جمعی در مراسم سخنرانی، پایانِ کار این حماسه­ آفرینی مردمی بود.

به امید روزی که این انقلاب شکوهمند به بنیان­ گذاری امام خمینی رحمة الله علیه و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه­ ای حفظه الله تعالی به دستان مبارک حامی و هدایت­گر انقلاب، بقیة الله الاعظم علیه السلام سپرده شود.

راهپیمایی-خیریه

Views: 105

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

آخرین اخبار