نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

دسترسی آسان تر

موسسه خیریه نیک گستر وصال

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام عليك ايَها العَلَمُ المَنصوب عجل الله فرجک الشریف

دسترسی آسان­تر

استفاده از ابزار و لوازمِ روز به همراه دانش فنی به­ کارگیری آن، وسیله­­ ای است برای ارتقای سطح زندگی که کاهش ترددهای خیابانی یکی از آنهاست.

موسسه خیریه نیک گستر وصال در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات خود به نیازمندان و استفاده هر چه بهتر نیکوکاران و همچنین سهولت در دسترسی برای پرداخت کمک­ های خداپسندانه نیکوکاران با همکاری جمعی از خیرخواهان اقدام به راه­ اندازی گزینه­ ای با نام موسسه خیریه نیک گستر وصال در نرم افزار تقویم اسلامی و اذان­گوی «باد صبا» کرده است. این نرم افزار که برای استفاده درگوشی همراه طراحی شده، دارای تقویم، معرفی مناسبت­ های مذهبی و همچنین پخش اذان با امکانات متفاوت است که با بیش از 10 میلیون نصب فعال، جزو یکی از پرطرفدارترین نرم­افزارهای اسلامی قرار دارد. نیک اندیشان محترم می­توانند در صفحه اصلی با ورود به بخش نیکوکاری، نام خیریه را رویت کرده و اقدام به پرداخت کمک­ های خداپسندانه خود کنند.

این امکان راهی دیگر در جذب کمک­ های نیکوکاران گرامی است تا علاوه بر امکانات قبلی بتوانند به این وسیله نیز همراهی خود در دستگیری از نیازمندان را در هر ساعت از شبانه روز عملی کنند.

باشد که این عمل از بانیان خیر پذیرفته درگاه  قادر بی­ همتا گردد. انشاالله.

Views: 130

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

2 دیدگاه

 • خدا خیرتون بده, هرچه پرداخت راحت تر باشه بهتره

  پاسخ
 • کار‌خیلی‌خوب‌و‌قشنگیه،خداوند‌به‌توفیقاتتان‌بیفزاید.

  پاسخ
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  چهار × 1 =

  آخرین اخبار