نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

حمله سوسک ها

بسم الله الرحمن الرحیم

درهفته منتهی به سیزدهم دی ماه با مراجعه مددجویی از مددجویان این خیریه اطلاع حاصل شد که منزل ایشان مورد هجوم سوسک ها قرار گرفته اند . با هماهنگی لازم برای بازدید از محل این مهم تایید شد . منزل ایشان بصورت غیر قابل باوری مورد هجوم سوسک قرار گرفته و هرگونه فعالیت و زندگی را مختل کرده بود . این خانواده پنج نفره  با سه فرزند و پدری مریض در چنین وضعیت نابسامانی قرار گرفته و امداد فوری برای رفع این معضل لازم بود ؛ لذا با هماهنگی لازم تیمی از موسسه خیریه نیک گستر وصال بالغ بر شش نفر به محل اعزام گردیدند . سم پاشی منزل که بایستی با جابجایی وسایل منزل صورت میگرفت با دقت تمام انجام گرفت و در نهایت برای تعمیر تلویزیون و تعویض لاستیک دور یخچال این مددجو فرد دیگری نیز به جمع نیروی اعزامی اضافه گردید . 

در پایان با راهنمایی مددجو برای سم زدایی از محل  ، کار پایان پذیرفت . امید است که این خدمت خالصانه مقبول بارگاه الهی قرار گیرد .

۹۷/۱۰/۱۵

Views: 120

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

آخرین اخبار