نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

توزیع ارزاق توسط دانشجویان دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی

 با هماهنگی هایی که فی مابین دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی و موسسه خیریه نیک گستر وصال صورت پذیرفت ، مقرر گردید که جمعی از دانشجویان داوطلب کوشا و مهر گستر آن دانشکده جهت همکاری با موسسه خیریه معرفی شوند .

این مهم در تاریخ ۲۱ اسفند ماه ۱۳۹۷ صورت عملی به خود گرفت و تعدادی از دانشجویان پسر و دختر دانشکده با قلب هایی آکنده از شوق و اشتیاق خدمت در محل موسسه خیریه نیک گستر وصال حضور پیدا کردند .

در ابتدا توضیحاتی پیرامون نحوه عملکرد و چگونگی انجام فعالیت مورد نظر توسط برادر سید محمد واعظ پور معاونت تامین و کالای خیریه خدمت عزیزان ارائه گردید . بعد از آن دانشجویان به چند دسته تقسیم شدند و هرکدام از این دسته ها در مسیری که از قبل تعیین شده بود توجیه شدند . 

با تحویل ارزاق به دسته ها ، کار رساندن این بسته ها توسط دانشجویان محترم صورت گرفت . انشاالله که در درگاه احدیت قبول و ثبت گردد .

 

پایان خبر ۹۷/۱۲/۲۱

Views: 77

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 12 =

آخرین اخبار