بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا امام العصر و الزمان ارواحنا فداک

محرومیت زدایی از جامعه اسلامی با مشارکت­های مردمی، یکی از دستورات و برنامه­های اسلام است که موسسه خیریه نیک گستر وصال با الگوگیری از آن، طرح «تداول صالحان» را در دست اجرا دارد.

یکصد و بیست و دومین دوره این طرح با حضور خادمان خیریه در مسجد حضرت رسول صلی الله علیه و آله واقع در خیابان امام خمینی 60، مورخه 1402/01/24 برگزار گردید. حجت الاسلام و المسلمین تحیری از طرف خیریه وصال، آیاتی از قرآن کریم را در ضرورت و فرصت کمک به نیازمندان بیان کرده و طرح­های در حال انجام موسسه خصوصا مهر حیات (دارو و درمان نیازمندان) و گروه جهادی وصال را شرح داده و مومنین و نمازگزاران را به مشارکت در آن دعوت نمودند.

همچنین یکصد و بیست و سومین دوره این طرح در مسجد و حسینیه المهدی علیه السلام، واقع در بلوار عبدالمطلب بین 13 و 15، در تاریخ 1402/01/29 با هماهنگی حجت الاسلام و المسلمین فریمانی، امام جماعت محترم و حضور عموم نمازگزاران برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین فقیهی زاده در سخنان کوتاهی ما بین نماز ظهر و عصر، مطالبی درباره ضرورت توجه به محرومان جامعه بیان نموده و برخی از فعالیت های موسسه مانند یاران سفر کرده (خیرات اموات) و خط مهربانی (کفش و پوشاک نیازمندان) را تشریح نمودند.

پایان بخش مراسم، همراهی مومنانه نمازگزاران محترم برای کمک به نیازمندان بود.

نگاه مهربانانه پدر یتیمان, امیرالمومنین، حضرت امام علی علیه السلام، پاداش مهربانیشان باد.

Views: 47

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

آخرین اخبار