نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا امام العصر و الزمان ارواحنا فداک

محرومیت زدایی از جامعه اسلامی با مشارکت­های مردمی، یکی از دستورات و برنامه ­های اسلام است که موسسه خیریه نیک گستر وصال با الگوگیری از آن، طرح «تداول صالحان» را در دست اجرا دارد.

یکصد و پانزدهمین دوره این طرح با حضور خادمان خیریه در مسجد جامعة الحسین علیه السلام واقع در بلوار مصلی، مورخه 1401/11/11 با هماهنگی جناب آقای سعیدی، عضو هیئت مدیره محترم مسجد برگزار گردید. حجت الاسلام و المسلمین ناصریان فرد از طرف خیریه وصال، آیاتی از قرآن کریم را در ضرورت و فرصت کمک به نیازمندان بیان کرده و طرح­های در حال انجام موسسه خصوصا اولاد گرام(حمایت از سادات نیازمند) و گروه جهادی وصال را شرح داده و مومنین و نمازگزاران را به مشارکت در آن دعوت نمودند.

همچنین یکصد و شانزدهمین دوره این طرح در مسجد غدیر بابا علی4 واقع در خیابان شهید فلاحی1، در تاریخ 1401/11/20 با هماهنگی حجت الاسلام و المسلمین عمیدی، امام جماعت محترم و حضور عموم نمازگزاران برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین صفری در سخنان کوتاهی ما بین نماز ظهر و عصر، مطالبی درباره ضرورت توجه به محرومان جامعه بیان نموده و برخی از فعالیت های موسسه مانند حظ زندگی (حمایت از یتیم خاص) و خط مهربانی (تهیه پوشاک، کیف و کفش نیازمندان) را تشریح نمودند.

پایان بخش مراسم، همراهی مومنانه نمازگزاران محترم برای کمک به نیازمندان بود.

نگاه مهربانانه پیامبر رحمت, حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله، پاداش مهربانیشان باد.

Views: 56

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 9 =

آخرین اخبار