نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا امام العصر و الزمان ارواحنا فداک

محرومیت زدایی از جامعه اسلامی با مشارکت­های مردمی، یکی از دستورات و برنامه­ های اسلام است که موسسه خیریه نیک گستر وصال با الگوگیری از آن، طرح «تداول صالحان» را در دست اجرا دارد.

هفتادمین دوره این طرح با حضور خادمان خیریه در مسجد الاقصی، واقع در وکیل آباد 62، مورخه1400/12/07 با هماهنگی جناب آقای صدیقی، عضو محترم هیئت مدیره برگزار گردید. حجت الاسلام و المسلمین تحیری از طرف خیریه وصال، آیاتی از قرآن کریم را در اهمیت تکافل اجتماعی بیان کرده و طرح­های در حال انجام موسسه خصوصا حظ زندگی (سرپرستی یتیم خاص) و خادم افتخاری را شرح داده و مومنین و نمازگزاران را به مشارکت در آن دعوت نمودند.

همچنین هفتاد و یکمین دوره این طرح در مسجد الحمید واقع در سه راه دانش، در تاریخ 1400/12/11 با هماهنگی حجت الاسلام و المسلمین محمدی؛ امام جماعت محترم مسجد و حضور عموم نمازگزاران برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین فقیهی در سخنان کوتاهی ما بین نماز مغرب و عشاء، آیاتی از کلام الله مجید را درباره اهمیت کمک به نیازمندان بیان نموده و برخی از فعالیت های موسسه مانند یاران سفر کرده (اموات) و خط مهربانی (تهیه پوشاک، کیف و کفش نیازمندان) را تشریح نمودند.

پایان بخش هر دو مراسم، همراهی مومنانه نمازگزاران محترم برای کمک به نیازمندان بود.

نگاه مهربانانه حضرت صاحب الزمان؛ مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف, پاداش مهربانیشان باد.

 

Views: 52

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

آخرین اخبار