نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ خیر و احسان و ورود هرچه بیشتر مومنین برای یاری نمودن محرومان و مستمندان ، موسسه خیریه نیک گستر وصال برای این آشنایی و مشارکت ، برنامه هایی برای آگاهی بخشی بیشتر در مراکز عبادی ، اداری و … در نظر گرفته است که با عنوان طرح تداول صالحان در دست اقدام و اجرا دارد .

چهل و دومین اجرا و انجام این طرح در روز سه شنبه ۵ آذر ماه ۱۳۹۸ در مسجد امام خمینی (ره) واقع در انتهای خیابان شهید مطهری ،کوچه ۷۴ روبروی خیابان برادران ،خیابان شهید صفدری نژاد ۱۷ اجرا گردید.

در این مراسم حجت الاسلام ناصریان فرد ضمن تفسیر کوتاه آیاتی از سوره بلد فرمودند : از سوالات روز قیامت وظیفه ما نسبت به یتیم و مسکین می باشد . بنابر این تا در این دنیا کاری از دستمان بر می آید خودمان را برای پاسخگویی به این سوال آماده کنیم . و همچنین نمازگزاران را با موسسه و طرح های مختلف آن برای رفع مشکلات نیازمندان آشنا نمودند.

اجرای این طرح با استقبال مومنین نمازگزار مواجه گردید که با اهداء مبالغی نیک اندیشی و نیکو کاری خود را اظهار و مشارکت نمودند .

 

مسجد امام خمینی-
مسجد امام خمینی

Views: 102

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

آخرین اخبار