نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا امام العصر و الزمان ارواحنا فداک

محرومیت زدایی از جامعه اسلامی با مشارکت­های مردمی، یکی از دستورات و برنامه­های اسلام است که موسسه خیریه نیک گستر وصال با الگوگیری از آن، طرح «تداول صالحان» را در دست اجرا دارد.

پنجاه و هشتمین دوره این طرح با حضور خادمان خیریه در مجتمع فرهنگی (مسجد و حسینیه) غدیر باباعلی، واقع در خیابان خیابان ارشاد 1، مورخه 1400/10/25 با هماهنگی آقای حسنی؛ از اعضای هیات مدیره برگزار گردید. حجت الاسلام و المسلمین فقیهی زاده از طرف خیریه وصال، طرح­های در حال انجام موسسه خصوصا وقف و مهر حیات (دارو و درمان) را شرح داده و مومنین و نمازگزارن را به مشارکت در آن دعوت نمودند.

همچنین پنجاه و نهمین دوره این طرح در مجتمع فرهنگی (مسجد و حسینیه) غدیر باباعلی، واقع در خیابان فلاحی 1، در تاریخ 1400/10/29 با هماهنگی امام جماعت محترم مسجد، حجت الاسلام و المسلمین عمیدی و حضور عموم نمازگزاران برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین ناصریان ­فرد در سخنان کوتاهی ما بین نماز مغرب و عشاء، آیاتی از کلام الله مجید  را در اهمیت کمک به نیازمندان بیان نموده و برخی از فعالیت های موسسه مانند جویندگان دانش و خط مهربانی (تهیه پوشاک، کیف و کفش نیازمندان) را تشریح نمودند.

پایان بخش هر دو مراسم، همراهی مومنانه نمازگزاران محترم برای کمک به نیازمندان بود.

نگاه پر از مهر بانوی دو سرا، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها؛ پاداش مهربانیشان باد.

 

Views: 50

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 18 =

آخرین اخبار