نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بازرسان بهزیستی در خیریه

در ساعات اولیه روز شنبه مورخه ۹۸/۳/۲۵ بازرسان بهزیستی ، سرکار خانم رجب زاده از بهزیستی استان خراسان رضوی و جناب آقای بسکابادی از بهزیستی مشهد در موسسه خیریه نیک گستر وصال حضور بهم رساندند .

این بازرسی که یک روال عمومی از طرف بهزیستی برای خیریه هایی که مجوز گرفته اند می باشد ، جهت برسی نحوه عملکرد و دفاتر مالی و چگونگی فعالیت آنها می باشد .

موسسه خیریه نیک گستر وصال به علت اهتمام به شفافیت و دقت در کار کرد چونان سال های پیش همکاری قابل قبولی را بازرسان بهزیستی ارائه می نماید . 

بارزرسان محترم اعزامی از بهزیستی ابتداعا در قسمت اداری حضور بهم رساندند و سرکار خانم رجب زاده نکاتی را پیرامون بهتر شدن عملکرد تعاملی خیریه ها ی استان با یکدیگر متذکر شدند . سپس در ادامه نمایندگان بهزیستی در جلسه ای با مدیریت محترم خیریه شرکت نمودند . دراین جلسه تبادل نظرات طرفین و چگونگی تعاملات فیمابین مورد بحث و بررسی قرار گرفت . 

سپس مجددا به قسمت اداری رفته و دفاتر اداری را مورد برسی قرار داند و بعد از آن حضور در قسمت مالی جزء لاینفک این برسی صورت پذیرفت که با دقت خاصی این مهم نیز انجام شد . 

با امید موفقیت برای تمامی خدمت گذاران خالص و زحمت کش نظام جمهوری اسلامی در این بازدید برگ افتخار زرین دیگری در عملکرد موسسه خیریه نیک گستر وصال به ثبت رسید .

Views: 158

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

آخرین اخبار