نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

ایستگاه نیمه شعبان

ایستگاه صلواتی

بسم الله الرحمن الرحیم

با لطف خداوند متعال امسال نیز در زمان نیمه شعبان خیریه نیک گستر وصال با همکاری موسسه قرآن و عترت فدک سبز طوس که همکاری شایسته ای با خیریه دارند موفق به برپایی ایستگاه پذیرایی و جشن ، به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت منجی بشریت ، حضرت حجت ابن الحسن العسکری ارواحنا فداه گردید.

تدارک این ایستگاه از قبل برنامه ریزی شده بود لذا در عصر جمعه سی ام فروردین ماه ایستگاه برپا شد و کار تجهیز و آماده سازی آن تا پاسی از شب به طول انجامید .

پذیرایی از عموم رهگذران و دوست داران ولایت از صبح شنبه ساعت ۹ آغاز گردید و در دونوبت صبح و عصر صورت پذیرفت . پذیرایی با شربت و شیرینی و همزمان برپایی مسابقات متنوع همراه با جایزه از سوی موسسه قرآن و عترت ، مصاحبه ، نماز جماعت ، پخش صوت مداحان از سیستم صوت تنوع قابل قبولی به برنامه های این ایستگاه داده بود .

حضور سردار صفوی در ایستگاه و کمک ایشان به خیریه با حالتی عادی و مردمی باعث مزید امتنان خدمت گذاران در ایستگاه بود .

همین برنامه در روز ولادت فخر عالم ، مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه نیز با دقت و توان بیشتری دنبال گردید . در شب نیمه شعبان در یک نوبت آش رشته که توسط همکاران خیریه تهیه گردیده بود توزیع شد که با توجه به برودت هوا باعث عنایت و جلب توجه رهگذران گردید .

با تشکر از خیرین محترمی که در این امر خیر یاری رسان ما بودند امید داریم که این عمل رضایت وجود مقدس حضرت ارواحنا فداه را بدنبال داشته باشد .

Views: 176

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 2 =

آخرین اخبار