نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

آرامش در منزل

خیریه وصال

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا بقیة الله ارواحنا فداک

 

رسیدگی به یتیمان مرام خداباورانیست که کمبود سرپرست را با دست نوازش و مهربانی خود پر می کنند. نیازمند آبروداری که فرزندی یتیم در خانه دارد به این موسسه مراجعه کرده و برای تعمیر سیستم فاضلاب منزل که به خانه همسایه سرایت کرده بود، درخواست یاری کرد. در اسرع وقت، تیم فنی مهندسی متشکل از خادمان افتخاری خیریه به محل اعزام شدند. پس از بررسی مشخص گردید، خرابی فاضلاب سرویس بهداشتی، علت اصلی مشکل نم دادگی سقف پایین است. مصالح مورد نیاز از محل کمک های خداپسندانه مومنین و نیکوکاران همراه موسسه تهیه و به همراه خادمان همکار خیریه که در این امر مهارت دارند به محل اعزام شدند. کف سرویس بهداشتی به صورت کامل تخریب و فاضلاب تعویض و تعمیر شد. این عملیات عمرانی که در دو روز 21 و 22 آبان ماه 99 انجام پذیرفت، خانواده ای را از گرفتاری نجات داد و اضطرار و نگرانی را از آنها دور کرد و مانع از مراجعه همسایه به منزل خانواده ای بی سرپرست شد و آرامش را به آنها باز گرداند. نشاندن لبخند بر لب یتیمان بسان غنچه ایست که با دست نوازش و مهربانی، شکوفا و باطراوت می گردد.

تمامی خدمات انجام شده از محل درآمدهای واریزی نیک­اندیشان گرامی به سرفصل «سرپناه نیازمندان» با کد 17 پرداخت گردید.

ساخت، بازسازی و تعمیر سرپناه برای نیازمندان گرچه ناممکن می­نماید ولی، توفیق مشارکت با هر توان مالی را باید از خدای سرمدی خواست.

اجرتان با پناه بی­ پناهان. انشاالله.

تعمیر سرویس بهداشتی

 

99/9/3

Views: 159

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 11 =

آخرین اخبار