بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا صاحب الزمان ارواحنا فداک

میلاد نورانی و مسعود پیامبر مهربانی و رحمت محمد مصطفی صلوات الله علیه و آله و فرزند دلبندش رئیس مکتب جعفری علیه السلام موجبات بخشش و نزول فضل الهی بر بندگانش باد

به میمنت و مبارکی این ایام نورانی موسسه خیریه نیک گستر وصال جشن ولادت ۳۰ نفر از فرزندان ( ۷تا ۱۸ سال ) خانوا ده محترم وصال از بین متولدین ماه های تیر، مرداد، شهریور و مهرماه را در روز سه شنیه ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ برگزار نمود.

گروه سرود دختران آفتاب و بانوان خادمه موسسه از همراهان و همیاران این جشن بودند.

این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن کریم در ساعت ۹ صبح آغاز شد و با اجرای سرود دختران آفتاب به شوق آمد و دکلمه خوانی و اجرای تئاتر ( نور و سایه )  و مسابقات بر هیجان این سرور و شادی افزود و همراهی حضار با مولودی خوانی شوری را در جلسه بوجود آورد و در آخر پذیرائی و کیک های تک نفره و اهدای جوائز بهمراه عکس های یادگاری پایانی به یادماندنی را برای این عزیزان رقم زد و سین برنامه ها در ساعت ۱۱ صبح بسته شد.

نیک اندیشانی که قصد مشارکت در امور فرهنگی خانواده­ ها را دارند می­توانند همراهی­های خود را با کد ۹ به حساب خیریه واریز نموده و خود را در اجر معنوی آن شریک کنند.

نگاه مهربانانه آخرین پیام آور الهی که روح بخش و جان افزاست ، در وجود تمامی شما همراهان وصالی بتابد و سعادت و عافیت دنیوی و همنشینیش در آخرت گوارایتان باد.

بازدیدها: 49

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

20 + 5 =