نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

لوازم التحریر مهربانی

دانش آموزان

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا ولی الله الاعظم عجل الله فرجک الشریف

لــــــــــوازم التــــــــحریر مهــــــــــــربـــــــــــــانــــــــی

کمــــــــــک به دانــــش آموزان بــــــــــــی­ بــــضاعت برای ادامه تــــــــحصیل و بازنماندن از رقابت علمی با همسالان، یکی از دغدغه­ های موسسه است که با همراهی نیکوکاران ارجمند، هزینه­ ها و لوازم اولیه تحصیلی تهیه و در اختیار دانش آموزان قرار می­گیرد.

در همین راستا، توزیع لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان از ابتدای شهریور ماه، برای سال تحصیلی 1399-1400 آغاز گردید. این بسته تحصیلی شامل کیف، دفتر، خودکار، مداد، جامدادی، مدادرنگی و سایر ملزومات تحریری بوده که قیمت تقریبی هر بسته 3،000،000 ريال است. اقلام تحصیلی در اختیار 264 نفر از فرزندان مددجویان در سطوح مختلف آموزشی (ابتدایی، متوسطه اول و دوم) به تفکیک جنسیت قرار خواهد گرفت.

موسسه خیریه نیک گستر وصال از تمامی بانیان خیراندیش که در این عرصه، نیازمندان را یاری کردند به ویژه نیکوکاری که هزینه بخش عمده­ای از خرید لوازم التحریر را عهده­ دار شد، به سهم خود قدردانی کرده، توفیقات روزافزون الهی را برایشان خواستار است.

توفیق خدمت به مــــــحرومـــــــــان، عطیه ­ای مهربانانه است از جانب غنی مطلق به کسانی که قلبی دریاگونه دارند و محرومان را در این مرحمت شریک می­کنند. تـــــــــوفیقــــــــشـــــــان مستدام باد. انشاالله

 

99.6.27

دانش آموزان

دانش آموزان

Views: 827

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

آخرین اخبار