نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بســـم الله الرحـــمن الرحـــیم

طـــــــــــــرح مـــهر حـــیات

پيامبر گرامی اسلام صلي الله عليه و آله وسلم فرمودند: «هر كس براى بر آوردن نياز بيمارى، بكوشد ، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد ، مانندروزى كه از مادرش زاده شده ، از گناهانش پاك مى شود.»

(كتاب من لايحضره الفقيه ، ج ۴ ، ص ۱۶ )

مقام معظم رهبری مدظله ­العالی:

«ما می ­خواهیم اگر کسي در يک خانواده مريض شد، بيش از رنج مريض­ داری رنج ديگری نداشته باشد.»

بیماری، یکی از گرفتاری هائی است که فرد در طول دوران زندگی به آن دچار می شود. اگر فردی در این مسأله کمک کار و یا توانایی مالی نداشته باشد، بهبودی او به کندی صورت می پذیرد و کم کم به خاطر از دست دادن امید ممکن است دچار یأس و ناامیدی شده، درمان او به سختی انجام پذیرد.

یکی از خدمات مؤسسه خیریه نیک گستر وصال به بیماران نیازمند تحت پوشش خود، خدمات درمانی است که با توجه به درآمد محدود و امکانات اندکی که در اختیار دارد، این امر مهم به سختی تأمین می گردد. به همین دلیل، دست یاری به سوی شما نیکوکاران گرامی می گشاییم تا با یاری خداوند متعال و همراهی شما گرامیان، به یاری نیازمندان واقعی و آبرومند بشتابیم. برای شرکت در طرح و تکمیل همکاری می توانید به این موسسه و یا مسئول محترم انجام طرح تماس حاصل فرمائید.

کد واریزی ­های خیرخواهانه: ۷۰ می باشد برای مثال اگر نیکوکار محترم می­خواهد مبلغ یک میلیون تومان واریز نماید هنگام واریز وجه به جای دو صفر آخر ، عدد ۷۰ را وارد می ­نماید؛ مانند:۱۰۰۰۰۰۷۰

کد دستوری تلفن همراه:  #۵۵۱۳۹۹۲ *۳*۷۴۱*

مسئول اجرا و انجام طرح: معاونت درمان دکتر جلالی طلب
پرداخت آنلاین
بازدیدها: ۱۲۹

Views: 1108

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

نام مسئول طرح

اطلاعات بیشتر

شماره تلفن همراه

دیدگاه ها

1 دیدگاه

  • انشاالله در این امر خیر خداوند یاریتان باشد اخلاص اجر کارها را بزرگ مینماید

    پاسخ
  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    شانزده − 13 =

    آخرین اخبار