نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بسم لله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا «بَقِیَّهَ اللَّهِ فِی أَرْضِهِ» ارواحنا فداک

«یُنَبَّؤُا الْإِنْسانُ یَوْمَئِذٍ بِما قَدَّمَ وَ أَخَّرَ»؛[۱]

و در آن روز انســـــــــــان را از تمام کـــــــــــــــارهایى که از پیش یا پس فرستاده آگــــــــــاه مى‏کنند.

مرگ سرنوشت اجتناب ناپذیر انسان فانی است و تنها چیزی که برایش باقی می­ماند عمل اوست. تنها کسانی در سرای جاودان از نعمت­ های الهی برخوردارند که تلاشی در کسب رضای الهی کرده باشند. امام علی علیه السلام می­فرمایند: «دنیـــــــا سرای عـــــــمل و کــــــــوشش است و نه جایگاه حساب، و آخـــــــرت جایگاه حســــــــــــاب است نه وقت عمل و کوشش».[۲]پس از کوچ انسان از دیار فانی به سرای باقی دستش از انجام اعمال خیر کوتاه می­شود و تنها یک راه برای او باقی می­ماند؛ خیرات و صدقات جاریه. بنا به فرمایش آیه فوق، کارهای نیکی که بعد از مرگِ انسان همچنان در پرونده او ثبت شده و در قیامت از آن آگاه می­شود، خیراتی است که بعد از مرگش برای او انجام گرفته است. موسسه خیریه نیک گستر وصال در طرح «یاران سفر کرده» این امکان را در اختیار نیک اندیشان گرامی قرار می­دهد که بخشی از هزینه­ های مجالس ترحیم و یادبود اموات و شهداء (سوم، هفتم، چهلم و سالگرد) را در امور خیر و رسیدگی به ایتام و نیازمندان جامعه انفاق کنند. علاوه بر این با اشتراک در سایت و گروه ها و شبکه های مجازی از سایر مومنین نیز برای قرائت فاتحه دعوت می شود.  بی­شک یاری دردمندان و رفع حاجت حاجتمندان، بزرگترین ره توشه آخرت و هدیه به اموات است.

چشــــــــمــان پر امید نیـــــــــــــــازمنـــــــــــــدان، به دستان نیک گستر شماست. (درگذشتــــــــگان خود را با خیرات برای مســـــــــــــتمندان از دعاهای پر مهرشان بهره­ مند سازید.)

شماره کارت: ۳۶۱۳-۹۹۵۰-۹۹۱۸-۶۰۳۷

کد دستوری: #۵۵۱۳۹۲۲*۳*۷۴۱*

معاونت اعانات – ( واحد نیکوکاری ) تلفن: ۰۵۱۳۲۲۸۸۰۵۱ داخلی ۲۶

پرداخت آنلاین


[۱]. سوره قیامت، آیه۱۳.

[۲]. نهج البلاغه، خطبه ۴۲.

جهت ورود به بخش آرشیو یاران سفرکرده کلیک فرمایید

Views: 1861

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

نام مسئول طرح

اطلاعات بیشتر

شماره تلفن همراه

دیدگاه ها

2 دیدگاه

 • ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله

  پاسخ
 • چه طرح خوبی هست هزینه ی مراسم ترحیم به اونایی که واقعا نیاز دارن کمک میشه

  پاسخ
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دو × 2 =

  آخرین اخبار