نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بـســــم الله الــرحــمن الــرحـــیم

طــــرح خـــط مــهربـــانی

«وَ یُطْعِمُونَ الطَّعَامَ عَلىَ حُبِّهِ مِسْكِینًا وَ یَتِیمًا وَ أَسِیرًا إِنمَّا نُطْعِمُكمُ ْ لِوَجْهِ اللَّهِ لَا نُرِیدُ مِنكمُ ْ جَزَاءً وَ لَا شُكُورًا»

(سوره مبارکه انسان  آیات 8-9)

و غذاى (خود) را با اینكه به آن علاقه (و نیاز) دارند، به مسكین و یتیم و اسیر مى دهند! (و مى گویند:) ما شما رابخاطر خدا اطعام مى كنیم و هیچ پاداش و سپاسى از شما نمى خواهیم!

امام زین العابدین علیه السلام می فرمایند:

«کسی که به مومن گرسنه ای غذا بدهد، خداوند از میوه های بهشتی به او عطا می نماید و کسی که به مومنتشنه ای آب دهد، خداوند از نوشابه های سربسته بهشتی به او عطا می نماید و کسی که مومنی را بپوشاند، خداوند با لباس های سبز بهشتی او را می پوشاند.»

(کافی، ج2، ص205)

موسسه خیریه نیک گستر وصال یکی از رسالت های خود را تامین مایحتاج اولیه مددجویان خود نهاده است، تا با مدد الهی و همت نیک اندیشان همراه خود دست در دست هم نهند و با فراهم کردن نان شب، ارزاق، پوشاک و کالاهای مورد نیاز زندگی این عزیزان، گل شادی را در قلب آنان بنشانند.

موسسه خیریه نیک گستر وصال با مدد الهی با تحت پوشش قرار دادن خانواده ­های ایتام، سادات، بی ­سرپرست، بد سرپرست و ناتوان سرپرست در نوبت های دوماهه بسته های معیشتی را در بین مددجویان خود توزیع می نماید.

 در این طرح فرصت مشارکت های کالایی و ارزاقی مومنین فراهم گردیده است،

 نیکوکاران محترم برای شرکت در اجرا و انجام این طرح می توانند (بر اساس

نیت های نذر، قسم، عهد و انفاق):

1- تهیه ارزاق و کالاهای مشخص به صورت فردی و سپردن آن به خیریه

2- در روش یک، همراهی نیکوکار با خادمین خیریه برای توزیع میسر می باشد.

3- فرد به طور کلی ارزاقی و یا کالا را برای نیازمندان در نظر گرفته و با پرداخت وجه آن، خرید، چگونگی، انجام و اعانتِ ارزاقی را به وصال می سپارد.

4- فرد با تهیه ی کارت های رفاهی و بن کارت های فروشگاه های زنجیزه ای، کارت را برای سپردن به نیازمندان، در اختیار وصال قرار میدهد.

پذیرای کمک های نقدی و غیر نقدی شما می باشیم.

مومنین جهت مشارکت در این طرح هدایای خود را با قرار دادن کد 60 ( به عنوان نمونه 5،000،060 ریال برای5000،000 ریال ) در دو رقم آخر مبلغ واریزی داشته باشند.

شماره کارت: ۳۶۱۳-۹۹۵۰-۹۹۱۸-۶۰۳۷

کد دستوری تلفن همراه:

*#۵۵۱۳۹۲۲*۳*۷۴۱
جهت هماهنگی  و ا طلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۲۸۸۰۵۱-۰۵۱ معاونت تامین کالا داخلی 29 تماس حاصل فرمائید.
مسئول طرح خط مهربانی – برادر سید محمد حسین واعظ پور– تلفن همراه: 09122525606

 

Views: 442

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

نام مسئول طرح

اطلاعات بیشتر

شماره تلفن همراه

دیدگاه ها

1 دیدگاه

  • دیده هاتون روشن به جمال امام زمان علیه السلام

    پاسخ
  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    5 × 4 =

    آخرین اخبار