نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا صاحب الزمان (ارواحنا فداک)

پیامبر اکرم (صلوات الله علیه) می فرمایند:
«هیچ قومی مشورت نکرد جز آن که به بهترین امور هدایت شد» (درالمنثور جلد 1 صفحه 90)

انسان موجودی است کمال گرا و همواره در تلاش برای انتخاب بهترین هاست. زندگی فراز ونشیب های فراوان دارد، همه کس به تنهایی قادر به درک آن نیست و توانایی حل و رفع موانع و مشکلات مختلفی که در کسب و کار و زندگی به وجود می آید را ندارد و به مشاوره و راهنمایی نیاز دارد از این رو، مشورت امری مهم است.

حاشیه نشینی و زندگی در شرایط سخت، همراه با ناهنجاری های اجتماعی، برخی از خانواده های تحت پوشش موسسه خیریه نیک گستر وصال را با چالش جدی در سبک زندگی، زندگی مشترک، تربیت و تحصیل فرزند، مسائل حقوقی و کسب و کار مواجه ساخته که برای حل مشکل، گفت و گو با مشاوری قابل اعتماد و امین، شایستگی زندگی بهتر آنهاست. با توجه به هزینه های سنگین این جلسات و ناتوانی مالی مددجویان در پرداخت آن، خادمان موسسه را بر آن داشت تا متناسب با درخواست جامعه هدف خود، طرح «هدایت تکمیلی» را برنامه ریزی نمایند. در این طرح از مشاوران و متخصصان مورد اعتماد و مجرب در زمینه های مختلف درخواست همکاری می شود که به صورت حضوری در محل خیریه و یا تلفنی به ارائه خدمات می پردازند. تمامی کارشناسان به صورت جهادی [خادم افتخاری] با موسسه همکاری می کنند که شامل موارد ذیل می گردد:

  • امور تحصیلی؛
  • خانواده و تربیت فرزند؛
  • ازدواج و ایجاد تفاهم در زندگی مشترک؛
  • کسب و کار، معیشت و اقتصاد؛
  • درمان و پزشکی؛
  • حقوقی و قضایی،

از تمامی کسانی که در این موضوع توان همراهی با خیریه را دارند، صمیمانه درخواست همکاری می شود تا در کنار یکدیگر بتوانیم یاور خانواده ای محروم باشیم و باری از دوش آنها برداریم تا بتوانند از شرایط سخت زندگی عبور کرده و راه درست را انتخاب کنند.

همراهی ویاری نیکوکاران عزیز اسباب دلگرمی خادمان و مددجویان خیریه نیک گستر وصال خواهد شد.

Views: 434

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

نام مسئول طرح

معاونت مددکاری سرکار خانم حسین پور

اطلاعات بیشتر

شماره تلفن همراه

09028873512

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 7 =

آخرین اخبار