نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

رزمایش همدلی (گزارش صدا و سیما)

موسسه خیریه نیک گستر وصال

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا بقیة الله فی ارضه

عجل الله تعالی فرجک الشریف

رزمایش همدلی «گزارش صدا و سیما»

انتشار اخبار به نیت اشاعه و نشر فرهنگ مهرورزی و نیکوکاری، عملی پسندیده و نیاز امروز جامعه در ایجاد روحیه همدلی و تعاون است و راهی برای مقابله با جریان­های خبری ناپسند.

در راستای کمک رسانی بیشتر به اقشار آسیب­پذیر جامعه، نیازمندان و مستمندان آسیب دیده از شرایط سخت کنونی و فراگیری ویروس کرونا و تقارن آن با ایام ماه مبارک رمضان، صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی گزارشی از «رزمایش همدلی» و فعالیت این موسسه در شناسایی و توزیع بسته معیشتی تهیه و در تاریخ 1399/02/03 از شبکه سیمای مرکز خراسان رضوی پخش کرد.

 حضور پررنگ این خیریه در یاری نیازمندان و دستگیری از کارگران بیکار شده سرگذر و روزانه مزد بگیر، صدای مرکز استان را بر آن  داشت تا گزارشی از مراحل شناسایی، تهیه و توزیع بسته معیشتی و ارزاق تهیه کند و در تاریخ 1399/02/06 از رادیو زیارت پخش نماید.

آنانی که اهتمام به ترویج معارف اسلامی با انگیزه ترغیب آحاد افراد جامعه دارند در نزد خدای تعالی دارای جایگاهی رفیع و بلند مرتبه هستند.

گزارش رادیو زیارت از اجرای رزمایش همدلی در موسسه خیریه نیک گستر وصال

Views: 535

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

1 دیدگاه

 • سلام علیکم خداخیرتون بده
  التماس دعا

  پاسخ
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  12 − 8 =

  آخرین اخبار