نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

برگزیدگان کتابخوانی 6

مسابقه کتابخوانی

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا تالی کتاب الله و ترجمانه

قال امیرالمومنین علیه السلام:«نعم المحدث الکتاب: نیکوترین گوینده کتاب است»غررالحکم ح6ص167

 

بالابردن سطح آگاهی و دانش افراد، رشد جامعه را به همراه دارد. ترویج کتاب­خوانی، نقش بسزایی در تعالی فرهنگی ایفاء می­کند. در تمامی فرهنگ ­ها به­ویژه دین مبین اسلام، تاکید فراوانی بر علم آموزی شده که انس با کتاب، از توصیه­ های جدّی آن است. معاونت فرهنگی موسسه با درک این مهم، برگزاری مسابقات کتابخوانی جهت آشنایی خانواده وصال با سبک زندگی اسلامی، مهارت­ های زندگی و … را در بازه زمانی دو هفته یک­بار در دستور کار خود قرار داده است. در همین راستا از تاریخ 99/05/05 به مدت یک هفته، مسابقه کتابخوانی شماره 6 از کتاب «سکوت و فریاد» به قلم جناب آقای “سیدعلی پورحسینی”، جهت آشنایی مخاطبان با زندگی امام کاظم علیه السلام به صورت چهارگزینه ­ای برگزار و در تاریخ 99/05/10 از میان پاسخنامه­ های دریافتی به سه نفر از شرکت کنندگان هدایای ارزشمندی اهدا نمود.

اسامی نفرات برگزیده به شرح ذیل است:

  • نفر برگزیده      سرکار خانم زهرا مقداری                کارت هدیه به  مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ ریال
  • نفر دوم          جناب آقای علی­رضا راستگوی           بسته فرهنگی به  ارزش 4۰۰،۰۰۰ ریال
  • نفر سوم         سرکار خانم فاطمه ابراهیمی        بسته فرهنگی به ارزش 300،000 ريال

 

ضمنا، نیک اندیشانی که دغدغه اعتلای فرهنگی خانواده ­ها را دارند می­توانند همراهی­ های خود را با کد 9 به حساب خیریه واریز نموده و خود را در اجر معنوی آن شریک کنند.

 

 

Views: 69

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

آخرین اخبار