نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

پنجشنبه های امام رضایی(علیه السلام)

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا صاحب الزمان ارواحنا فداک

اردوهای زیارتی، علمی، تفریحی و … از ابزارهای موفق شادی آفرینی و تقویت روحیه میان جامعه هدف به شمار می رود. دوری مسافت، هزینه های بالا و … سبب شده خانواده های نیازمند، دغدغه و توانایی استفاده از این امکانات را نداشته باشند.

موسسه خیریه نیک گستر وصال در راستای اجرای طرح تحکیم خانواده و نشاط کودکان با همکاری نیکوکاران محترم، اردوی زیارتی- تفریحی در تاریخ پنج شنبه 1402/05/19برای مددجویان تحت پوشش خود برگزار نموده است. در این برنامه که با حضور خانواده های معزز سادات، ایتام و آسیب پذیر انجام گرفت، بازدید از باغ موزه نادری، زیارت حرم مطهر امام علی بن موسی الرضا علیه السلام و بازدید از موزه حرم مطهر در دستور کار قرار گرفت. خوشحالی و نشاط وصف ناشدنی بازدیدکنندگان از این اردو، قوت و توانی چشمگیر در وجود خادمان محرومان در موسسه به همراه داشت که قطعا دعای خیرشان شامل حال نیکوکاران خواهد شد.

در پایان، تمامی شرکت کنندگان مهمان سفره با کرامت امام رئوف، حضرت رضا علیه السلام به صرف صبحانه بودند.

نیک اندیشانی که قصد مشارکت در امور فرهنگی خانواده ­ها را دارند می­توانند همراهی ­های خود را با کد 9 به حساب خیریه واریز نموده و خود را در اجر معنوی آن شریک کنند.

شماره کارت: 6037991899503613

  6104337910915618

نگاه مهربانانه حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام بر تمامی بانیان، خادمان و عاشقان کویشان باد.

 

Views: 40

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دو =

آخرین اخبار