نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

غذای گرم در ماه خدا

بسم الله الرحمن الرحیم
به مدد حضرت ولیعصر ارواحنافداه
بار دیگر توفیق حاصل شد تا تعداد ۲۱۷ پرس کامل افطار  برای ۱۰۳ خانواده از مددجویان موسسه خیریه نیک گستر وصال تهیه گردد .
این طعام با یک گروه حدود ۱۰ نفر به میزان ۴ ساعت توسط خادمان افتخاری و با زبان روزه تهیه گردید . به علت اینکه این غذا می بایست برای افطار بدست مددجویان می رسید و برای اینکه غذا تازگی خود را داشته باشد لذا قرار بر این بود که تا قبل از افطار روز جمعه این ۲۱۷ پرس کامل افطار توزیع گردد .
در عصر همان روز ،جمعه ۲۵ ماه مبارک رمضان برابر با ۱۰ خرداد ماه تیم توزیع وارد عرصه این خدمت خداپسندانه شد . با توجه به کمی زمان ، ۲۴ نفر از مددکاران و خادمان افتخاری کار رساندن افطاری نیازمندان را شروع کردند .  توزیع از ساعت ۱۶ کلید خورد و با توجه به مسافت های طولانی و پراکندگی مکان ها تا ساعت ۱۹ همان روز ادامه داشت . تمامی این تلاش ها زیر بنایی دارد و آن چیزی نیست جز صدقات ،خیرات ، وقف و هر نیت خیری که خیرین محترم سنگ بنای آن را بنا نموده اند . رضایت خداوند متعال و توفیقات بیشتر برای یاری رسانی به نیازمندان را برای تمامی دست اندر کاران این اقدام رمضانه ، از درگاه احدیت خواستاریم .

 

Views: 132

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − دو =

آخرین اخبار