نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

زمان پرداخت عیدی ۹۸ مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)

تسنیم:رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت:عیدی مددجویان کمیته امداد که معادل یک ماه مستمری آنان است، فردا به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و به صورت نقدی قابل برداشت خواهد بود.عیدی مددجویان کمیته امداد

عیدی مددجویان کمیته امداد

سید پرویز فتاح با تاکید بر اینکه منابع مالی لازم برای پرداخت عیدی خانواده های تحت حمایت از سوی دولت تامین شده است، اظهار کرد:این اعتبار امروز (یکشنبه) ۲۶ اسفند از سوی سازمان برنامه و بودجه به حساب کمیته امداد و بهزیستی واریز می شود.

وی ادامه داد:عیدی مددجویان معادل یک ماه مستمری خانواده های تحت حمایت، فردا به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و به صورت نقدی قابل برداشت است.

رئیس کمیته امداد از تحقق شعار «عیدی برای همه» از سوی مردم نیک اندیش ایران خبر داد و خاطرنشان کرد:براساس آخرین آمار، تا امروز بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان کمک های مردمی در جشن نیکوکاری جمع آوری شده است که در کوتاه ترین زمان ممکن به نیازمندان اختصاص می یابد.

فتاح همچنین به افزایش مستمری مددجویان امداد از سال آینده خبر داد و گفت:از فروردین ۹۸ مستمری مددجویان امداد با ۲۰ درصد افزایش پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/م

تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۷

Views: 654

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 12 =

آخرین اخبار