نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

رئیس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای از شارژ اولین دوره کارت‌های خرید کالا‌های اساسی سرپرستان خانوار مددجویان بهزیستی و کمیته امداد تا سقف ۱۳۵ هزار تومان خبرداد.

امیر خسرو فخریان درگفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به اینکه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای اطلاع رسانی را به مشمولان انجام داده است افزود: دارندگان کارتها می توانند به هزاران فروشگاه زنجیره ای موجود مراجعه و تا سقف تعیین شده بدون پرداخت وجه نقد خرید خود را انجام دهند.
وی با بیان اینکه ۹ گروه کالایی از انواع پروتئین تا مواد شوینده برای خرید تعیین شده است گفت: افراد می توانند بدون وجود محدودیت در انتخاب نوع کالا و با توجه به نیاز خود همه مبلغ شارژ شده را خرید کنند.
رئیس اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای با اشاره به اینکه این کارتها در سال بطور نسبی تا ۴ بار شارژ می شود ادامه داد: درحال حاضر پیامکهایی به مردم ارسال می شود با مضمون اینکه کد ملی خود را به سامانه ۵۰۰۰۴۹۹ ارسال کنید که پس از تعیین مشمول بودن افراد ۲۰۰ هزارتومان به حساب برای خرید از فروشگاه های زنجیره ای واریز می شود که این پیامک تقلبی است و صحت ندارد.
فخریان افزود: هیچ مشکلی در تامین کالا وجود ندارد و تولید کنندگان درحال تولید کالا هستند و مردم نباید در این بخش دچار نگرانی شوند.
رییس اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای ادامه داد: فروشگاه های زنجیره ای برای تامین نیاز مردم با کمبودی مواجه نیست و با مدیریتی که در این مراکز انجام شده از احتکار خانگی نیز جلو گیری شده است.

تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۷

Views: 64

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهار =

آخرین اخبار