نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا امام العصر و الزمان ارواحنا فداک

محرومیت زدایی از جامعه اسلامی با مشارکت­ های مردمی، یکی از دستورات و برنامه­ های اسلام است که موسسه خیریه نیک گستر وصال با الگوگیری از آن، طرح «تداول صالحان» را در دست اجرا دارد.

یکصد و بیستمین دوره این طرح با حضور خادمان خیریه در مسجد و حسینیه چهارده معصوم علیهم السلام واقع در بلوار چمن، مورخه 1402/01/10 با هماهنگی جناب آقای هاشمی نصب، عضو هیئت مدیره محترم مسجد برگزار گردید. حجت الاسلام و المسلمین صفری از طرف خیریه وصال، آیاتی از قرآن کریم را در ضرورت و فرصت کمک به نیازمندان بیان کرده و طرح­های در حال انجام موسسه خصوصا نان شب (آذوقه نیازمندان) و گروه جهادی وصال را شرح داده و مومنین و نمازگزاران را به مشارکت در آن دعوت نمودند.

همچنین یکصد و بیست و یکمین دوره این طرح در مسجد ثارالله، واقع در خیابان کوثر 8، در تاریخ 1402/01/17 با هماهنگی حجت الاسلام و المسلمین حسینی، امام جماعت محترم و حضور عموم نمازگزاران برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین تحیّری در سخنان کوتاهی ما بین نماز ظهر و عصر، مطالبی درباره ضرورت توجه به محرومان جامعه بیان نموده و برخی از فعالیت های موسسه مانند امید آفرین (اشتغال نیازمندان) و مهر حیات (دارو و درمان نیازمندان) را تشریح نمودند.

پایان بخش مراسم، همراهی مومنانه نمازگزاران محترم برای کمک به نیازمندان بود.

نگاه مهربانانه کریم اهل بیت, حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام، پاداش مهربانیشان باد.

Views: 46

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + پانزده =

آخرین اخبار