نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا امام العصر و الزمان ارواحنا فداک

محرومیت زدایی از جامعه اسلامی با مشارکت­های مردمی، یکی از دستورات و برنامه­ های اسلام است که موسسه خیریه نیک گستر وصال با الگوگیری از آن، طرح «تداول صالحان» را در دست اجرا دارد.

نود و نهمین دوره این طرح با حضور خادمان خیریه در مسجد رانندگان واقع در دانش 14، مورخه 1401/06/16 با هماهنگی جناب آقای برومند، عضو هیئت مدیریه محترم مسجد برگزار گردید. حجت الاسلام و المسلمین ناصریان فرد از طرف خیریه وصال، آیاتی از قرآن کریم را در ضرورت و فرصت کمک به نیازمندان بیان کرده و طرح­های در حال انجام موسسه خصوصا اولاد گرام(حمایت از سادات نیازمند) و گروه جهادی وصال را شرح داده و مومنین و نمازگزاران را به مشارکت در آن دعوت نمودند.

همچنین صدمین دوره این طرح در مسجد توحید واقع در حجت5، در تاریخ 1401/07/14 با هماهنگی جناب آقای محمدزاده، عضو هیئت مدیره محترم و حضور عموم نمازگزاران برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین تحیری در سخنان کوتاهی ما بین نماز ظهر و عصر، مطالبی درباره تکافل اجتماعی و ضرورت توجه به محرومان جامعه بیان نموده و برخی از فعالیت های موسسه مانند حظ زندگی (حمایت از یتیم خاص) و خط مهربانی (تهیه پوشاک، کیف و کفش نیازمندان) را تشریح نمودند.

پایان بخش مراسم، همراهی مومنانه نمازگزاران محترم برای کمک به نیازمندان بود.

نگاه مهربانانه پیامبر رحمت, حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله، پاداش مهربانیشان باد.

موسسه خیریه نیک گستر
موسسه خیریه نیک گستر

Views: 43

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 17 =

آخرین اخبار