نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا امام العصر و الزمان ارواحنا فداک

محرومیت زدایی از جامعه اسلامی با مشارکت­ های مردمی، یکی از دستورات و برنامه ­های اسلام است که موسسه خیریه نیک گستر وصال با الگوگیری از آن، طرح «تداول صالحان» را در دست اجرا دارد.

هشتاد و هشتمین دوره این طرح با حضور خادمان خیریه در مسجد جامع رضوی علیه السلام، واقع در بلوار ابوریحان، مورخه1401/03/23 با هماهنگی حجت الاسلام و المسلمین محمدی؛ امام جماعت محترم مسجد برگزار گردید. حجت الاسلام و المسلمین صفری از طرف خیریه وصال، آیاتی از قرآن کریم را در اهمیت کمک به ایتام و کار جهادی بیان کرده و طرح­های در حال انجام موسسه خصوصا نشاط کودکان و خادم افتخاری را شرح داده و مومنین و نمازگزاران را به مشارکت در آن دعوت نمودند.

همچنین هشتاد و نهمین دوره این طرح در مسجد امام حسین علیه السلام، واقع در بلوار آیت الله عبادی، بین 17 و 19 در تاریخ 1401/03/29 با هماهنگی جناب آقای حسینی، عضو هیات مدیره محترم مسجد و حضور عموم نمازگزاران برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین ناصریان فرد در سخنان کوتاهی ما بین نماز ظهر و عصر، آیاتی از کلام الله مجید را درباره اهمیت رسیدگی به نیارمندان بیان نموده و برخی از فعالیت های موسسه مانند جذب نیروی جهادی و خط مهربانی (تهیه پوشاک، کیف و کفش نیازمندان) را تشریح نمودند.

پایان بخش هر دو مراسم، همراهی مومنانه نمازگزاران محترم برای کمک به نیازمندان بود.

نگاه مهربانانه حضرت صاحب الزمان؛ مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف, پاداش مهربانیشان باد.

 

موسسه خیریه نیک گستر
موسسه خیریه نیک گستر

Views: 41

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

آخرین اخبار