نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا امام العصر و الزمان ارواحنا فداک

 

محرومیت زدایی از جامعه اسلامی با مشارکت­های مردمی، یکی از دستورات و برنامه­ های اسلام است که موسسه خیریه نیک گستر وصال با الگوگیری از آن، طرح «تداول صالحان» را در دست اجرا دارد.

شصت و دومین دوره این طرح با حضور خادمان خیریه در مسجد امام خمینی ره، مطهری شمالی 66، صفدرنژاد18 مورخه 1400/11/09 با هماهنگی حجت الاسلام و المسلمین اصغرزاده؛ امام جماعت محترم مسجد برگزار گردید. حجت الاسلام و المسلمین تحیّری از طرف خیریه وصال، طرح­های در حال انجام موسسه خصوصا وقف و مهر حیات (دارو و درمان) را شرح داده و مومنین و نمازگزاران را به مشارکت در آن دعوت نمودند.

همچنین شصت و سومین دوره این طرح در مسجد امام جعفر صادق علیه السلام، واقع در بلوار رضوان، در تاریخ 1400/11/13 با هماهنگی امام جماعت مسجد، حجت الاسلام و المسلمین برادران افتخاری و حضور عموم نمازگزاران برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین فقیهی زاده در سخنان کوتاهی ما بین نماز مغرب و عشاء، آیاتی از کلام الله مجید را در اهمیت کمک به نیازمندان بیان نموده و برخی از فعالیت های موسسه مانند نان شب و خط مهربانی (تهیه پوشاک، کیف و کفش نیازمندان) را تشریح نمودند.

پایان بخش هر دو مراسم، همراهی مومنانه نمازگزاران محترم برای کمک به نیازمندان بود.

گره گشایی از زندگیشان با دستان یداللهی امیرالمومنین، حضرت علی علیه السلام؛ پاداش مهربانیشان باد.

Views: 41

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

آخرین اخبار