نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا امام العصر و الزمان ارواحنا فداک

محرومیت زدایی از جامعه اسلامی با مشارکت­های مردمی، یکی از دستورات و برنامه ­های اسلام است که موسسه خیریه نیک گستر وصال با الگوگیری از آن، طرح «تداول صالحان» را در دست اجرا دارد.

شصتمین دوره این طرح با حضور خادمان خیریه در مسجد مقداد، نبش مطهری 54، مورخه 1400/11/04با هماهنگی حجت الاسلام و المسلمین حسینی؛ امام جماعت محترم مسجد برگزار گردید. حجت الاسلام و المسلمین تحیری از طرف خیریه وصال، طرح­های در حال انجام موسسه خصوصا نشاط کودکان (تهیه اسباب بازی و لوازم شادی آفرین برای کودکان) و مهر حیات (دارو و درمان) را شرح داده و مومنین و نمازگزارن را به مشارکت در آن دعوت نمودند.

همچنین شصت و یکمین دوره این طرح در مسجد اخوان، واقع در خیابان گلستان غربی 4، در تاریخ 1400/11/06با هماهنگی خادم مسجد، آقای محسن زاده و حضور عموم نمازگزاران برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین فقیهی زاده در سخنان کوتاهی ما بین نماز مغرب و عشاء، آیاتی از کلام الله مجید  را در اهمیت کمک به نیازمندان بیان نموده و برخی از فعالیت های موسسه مانند جویندگان دانش و خط مهربانی (تهیه پوشاک، کیف و کفش نیازمندان) را تشریح نمودند.

پایان بخش هر دو مراسم، همراهی مومنانه نمازگزاران محترم برای کمک به نیازمندان بود.

نگاه پر از مهر بانوی دو سرا، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها؛ پاداش مهربانیشان باد.

 

خیریه وصال

Views: 53

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

آخرین اخبار