نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا امام العصر و الزمان ارواحنا فداک

محرومیت زدایی از جامعه اسلامی با مشارکت­های مردمی، یکی از دستورات و برنامه­ های اسلام است که موسسه خیریه نیک گستر وصال با الگوگیری از آن، طرح «تداول صالحان» را در دست اجرا دارد.

پنجاه و پنجمین دوره این طرح با حضور خادمان خیریه در مسجد و حسینیه نقویه، واقع در خیابان خیابان احمدآباد 4، مورخه 1400/10/13با هماهنگی مسئولین مسجد برگزار گردید. حجت الاسلام و المسلمین فقیهی زاده از طرف خیریه وصال، طرح­های در حال انجام موسسه خصوصا جویندگان دانش و حظ زندگی (که به حمایت از ایتام اختصاص دارد) را شرح داده و مومنین و نمازگزارن را به مشارکت در آن دعوت نمودند.

همچنین پنجاه و ششمین دوره این طرح در مسجد کرامت، واقع در چهارراه شهداء، به تاریخ 1400/10/18با هماهنگی مسئولین مسجد و حضور عموم نمازگزاران برگزار شد. حجت الاسلام ناصریان فرد در سخنان کوتاهی ما بین نماز ظهر و عصر به اهمیت کمک به نیازمندان پرداخته و برخی از فعالیت های موسسه مانند یاران سفر کرده و مهر حیات (دارو و درمان نیازمندان) را تشریح نمودند.

پایان بخش هر دو مراسم، همراهی مومنانه نمازگزاران محترم برای کمک به نیازمندان بود.

اجرشان با دستان یداللهی یاور یتیمان، امیر مومنان، حضرت علی علیه السلام باد.

 

خیریه وصال  نیک گستر وصال موسسه خیریه

Views: 67

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + هجده =

آخرین اخبار