نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا امام العصر و الزمان ارواحنا فداک

محرومیت زدایی از جامعه اسلامی با مشارکت­های مردمی، یکی از دستورات و برنامه­ های اسلام است که موسسه خیریه نیک گستر وصال با الگوگیری از آن، طرح «تداول صالحان» را در دست اجرا دارد.

پنجاه و سومین دوره این طرح با حضور خادمان خیریه در مسجد یدالله، واقع در خیابان کاشانی 55، مورخه 1400/10/06با هماهنگی مسئولین مسجد برگزار گردید. حجت الاسلام و المسلمین فقیهی زاده از طرف خیریه وصال، طرح­های در حال انجام خیریه خصوصا مشارکت های مالی و حظ زندگی (که به حمایت از ایتام اختصاص دارد) را شرح داده و مومنین و نمازگزارن را به مشارکت در آن دعوت نمودند.

همچنین پنجاه و چهارمین دوره این طرح در مسجد و حسینیه المهدی علیه السلام، واقع در خیابان عبدالمطلب، به تاریخ 1400/10/08با هماهنگی مسئولین مسجد و حضور عموم نمازگزاران برگزار شد. حجت الاسلام ناصریان فرد در سخنان کوتاهی ما بین نماز مغرب و عشاء به اهمیت کمک به نیازمندان پرداخته و برخی از فعالیت های موسسه مانند وقف و مهر حیات (دارو و درمان نیازمندان) را تشریح نمودند.

پایان بخش هر دو مراسم، همراهی مومنانه نمازگزاران محترم برای کمک به نیازمندان بود.

اجرشان با دستان یداللهی یاور یتیمان، امیر مومنان، حضرت علی علیه السلام باد.

موسسه خیریه نیک گستر وصال    موسسه خیریه خیریه نیک گستر وصال

Views: 44

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

آخرین اخبار