نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا امام العصر و الزمان ارواحنا فداک

محرومیت زدایی از جامعه اسلامی با مشارکت­های مردمی، یکی از دستورات و برنامه­ های اسلام است که موسسه خیریه نیک گستر وصال با الگوگیری از آن، طرح «تداول صالحان» را در دست اجرا دارد.

پنجاه و یکمین دوره این طرح با حضور خادمان خیریه در مسجد حوض لقمان، واقع در میدان شهدا، مورخه 1400/10/02با هماهنگی مسئولین مسجد برگزار گردید. حجت الاسلام و المسلمین فقیهی زاده از طرف خیریه وصال، طرح­های در حال انجام خیریه خصوصا خادم افتخاری و حظ زندگی (که به حمایت از ایتام اختصاص دارد) را شرح داده و مومنین و نمازگزارن را به مشارکت در آن دعوت نمودند.

همچنین پنجاه و دومین دوره این طرح در مسجد مقبره، واقع در خیابان شیرازی، به تاریخ 1400/10/03با هماهنگی مسئولین مسجد و عموم نمازگزاران برگزار شد. حجت الاسلام ناصریان فرد در سخنان کوتاهی ما بین نماز ظهر و عصر به اهمیت کمک به نیازمندان پرداخته و برخی از فعالیت های موسسه مانند سرپناه نیازمندان و نان شب را تشریح نمودند.

پایان بخش هر دو مراسم، همراهی مومنانه نمازگزاران محترم برای کمک به نیازمندان بود.

اجرشان با خدایشان باد.

 

خیریه وصال    موسسه خیریه

Views: 62

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 1 =

آخرین اخبار