بســــم الله الرحــــمن الرحــــــیم

طــــــرح جــــویندگان دانــــش

«یرْفَعِ اللَّهُ الَّذِینَ آمَنُوا مِنْکمْ وَ الَّذِینَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ»

[ سوره مبارکه مجادله، آیه11]

خداوند کسانی را که ایمان آوردند و آنان را که علم داده شدند بسیار بلند مرتبه

می فرماید.

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله می فرمایند:

آنكه برمى خيزد و در جستجوى دانش مى رود ، در راه خداست تا بازگردد و فرشتگان بالهايشان را براى جوياى دانش مى گسترانند.

( المعجم الكبير : ج۸ -ص ۶۶ )

امام علی علیه السلام می فرمایند:
هیچ شرافت و ارزشی همانند علم نیست.

(نهج البلاغه، حکمت 113)

با توجه به اهمیت فراگیری علم ودانش در دین مقدس اسلام و حتی سایر ادیان و همچنین مقام و درجاتی کهخداوند متعال برای جویندگان علم ودانش قرار داده است لازم است هر شخصی به اندازه توانی که دارد در این راهقدم بردارد و از مواهب بی شمار یادگیری علم بهره مند گردد. از طرفی شرایط مالی برخی از خانواده ها ، امکان تحصیل مناسب و یا ادامه تحصیل درخور شأن آنها را با مشکل مواجه کرده است و چه بسا در این خانواده هاافراد مستعدی وجود دارند که از طلب علم و دانش محروم مانده اند که اگر شرایط برای آنها فراهم گردد قطعا درمسیر تحصیل قدم برخواهند داشت و در آینده فردی مفید برای خود و خانواده و جامعه خواهند بود.

به همین منظور موسسه خیریه نیک گستر وصال، به یاری نیازمندانی که از دانش اندوزی بی بهره مانده اند شتافته و بافراهم کردن شرایط لازم برای محرومان تحت پوشش، آنها را از دوره مهـدکودک تا تحصیلات عالیه دانشگاهی،حمایت و همراهی می کند. این مسیر پرهزینه، یاری تمام خیراندیشان آینده نگری چون شما را طلب می کند تا در تهیه ما یحتاج اولیه مانند؛ کیف، کتاب، لوازم التحریر، لباس فرم، لوازم آموزشی، کتاب-های کمک درسی و همچنین کمک هزینه تحصیلی من جمله ؛هزینه¬های ثبت¬نام، بیمه و…، نیازمندان این خیریه را تنها نگذارند و با کمک های نقدی و غیر نقدی خود، دانش آموزان مستعد بی بضاعت را حمایت کنند.

این محبت و همکاری شما،قطعا نور امید را به دل نیازمندان و ایتام می تاباند و نشاط علم آموزی آنان را، بیش از پیش به همراه خواهد داشت و هر آنچه که خداوند متعال اجر و قرب به جوینده علم و دانش عطا می کند شما هم در آن شریک خواهید بود.

ثمره این نگاه خداپسندانه و بستر ساز ظهور امام عصر ارواحنا فداه، تربیت سربازانی جهت یاری حضرت ولی عصر ارواحنا فداه و دانشمندانی مؤمن و متعهد برای ایران اسلامی خواهد بود.ان شاء الله

کد واریزی، 5 میباشد. برای مثال اگر نیکوکار محترم قصد پرداخت یک میلیون تومان را داشته باشد، هنگام واریز وجه به ریال به جای صفر آخر عدد 5 را وارد می نماید، مانند: 10000005.

شماره کارت:۳۶۱۳-۹۹۵۰-۹۹۱۸-۶۰۳۷
شماره شبا: ۰۵-۳۴۳۰-۹۶۵۴-۰۰۱۰-۰۰۰۰-۰۱۷۰-۷۴ IR

کد دستوری: #۵۵۱۳۹۲۲*۳*۷۴۱*

تلفن: ۰۵۱۳۲۲۸۸۰۵۱ داخلی ۲۵
معاونت اعانات/ واحد امور تحصیلی، برادر محمد مایل، تلفن همراه:09158903759

پرداخت آنلاین

دانش آموزان برتر سال 1398-1399

بازدیدها: 489

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • سلام علیکم؛
    ضمن قدر دانی و تشکر از مسئولین خیریه نیک گستر وصال جهت طرح های خوب و مفیدشان و همچنین عوامل طراحی سایت که اطلاع رسانی می نمایند خاطرنشان می گردد گویا تصاویری در انتهای معرفی طرح و جود دارد که برای بنده قابل رویت نیست و فقط این عبارت درج گردیده است:
    [envira-gallery id=”9666″]

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

20 + نه =