نیاز های فوری فوری وصال: مستمندی آبرودار از سادات نیازمند صندلی نماز بی بضاعتی آبرودار از سادات نیازمند ماشین لباسشویی خانواده ای آبرودار از سادات نیازمند جاکفشی مستمندی آبرودار از سادات نیازمندماشین لباسشویی

جستجو کردن

جشن میلاد

جشن میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها-خیریه -ایتام-یاری-نیکوکاری

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا نورالله الذی یهتدی به المهتدون ارواحنا فداک

میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها بزرگداشت مهر، محبت و مهربانی است که در وجود مادران به ودیعه نهاده شده است و تجلیل از آن، تکریم مقام زن است به یُمن ولادت بانوی پاکی­ ها.

مراسم میلاد بزرگ بانوی اسلام، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از سوی موسسه خیریه نیک گستر وصال برای تجلیل از مقام مادر و روز زن، ویژه خانواده وصال برگزار گردید. این مراسم در تاریخ 1398/11/26 با حضور مددجویان تحت پوشش، متشکل از مادران به همراه فرزندان دختر خود برگزار شد. سخنرانی و مدیحه سرایی توسط بانوان در رسای صدیقه طاهره سلام الله علیها و مقام مادر، برگزاری مسابقه میان دختران و مادران، تلاوت قرآن به وسیله دختران خردسال با هدف تصحیح قرائت آنها، بخشی از این مراسم را تشکیل می­داد. توزیع جوایز برندگان مسابقات و اهدای هدیه به دختران خردسال، جوان و بانوانی که اسامی آنها یکی از نام­های حضرت فاطمه سلام الله علیها بود، پایان­ بخش جشن میلاد و روز زن گردید.

نگاه پرمهر و مادرانه ام­ ابیها؛ فاطمه زهرا سلام الله علیها بر تمامی محبان و شیفتگان کویش باد.

جشن-میلاد-بانوان-روزمادر-خیریه

Views: 140

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سیزده =

آخرین اخبار