بسم الله الرحمن الرحیم

السَّـــــلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا الْوَلِیُّ النَّاصِحُ « ارواحنا فداه »

سلام بر تو اى همراه خیرخواه

بــــــــــدهی نیازمنــــــــــــــدان به سوپـــــــری ها

خداوند پرداخت قرض‌الحسنه را معامله با خود دانسته و می‌فرماید:کـــــیست که به خـــــــــــدا قرض‌الحسنه دهد ، تا خدا بر آن چند برابر بیفزاید؟ خدا تنگدستی دهد و توانگری بخشد و شما به سوی او باز می‌گردید. (بقره، آیه ۲۴۵)
رسول خدا (صلوات الله علیه) فرمود: محبوب‌ترین کارها نزد خدا سه چیز است:‌ سیر کردن مسلمان گرسنه، پرداخت بدهی بدهکار و برطرف ساختن اندوه وی. ( نهج‌الفصاحه، ص ۱۶۸، ح ۷۶ )

یکی از مصارف زکات، براساس آیات قرآن کریم فقرا، مساکین و بدهکاران است که روایات اسلامی، پرداخت بدهی بدهکاران و دستگیری از فقرا را یک فریضه مهم الهی معرفی می‌کند.

از ضروریات زندگی خـــــــــانواده ها تامین ما یجتاج خوراک و پوشاک است که سرپرست خانواده عهده دار این مهم است، امّا در خانواده های مستمند معمولا مادر خانواده سرپرست است و بار ســـنــــگــــــیــــن زندگــــــــی را بر دوش می کشد. ولی با سخت تر شدن اوضاع اقتصادی خانوارهای نیازمند در تنگناهای بیشتری گرفتار می شوند که حتی در تهیه آذوقه و معاش اولیه فرزندان خود با مشکل روبرو می شوند و مادر خانواده مجبور به قرض و بدهی گرفتن  از سوپری های محله می شوند که در بازپرداخت بدهی های خود نیز ناتوان هستند و سوپری ها نیز حاضر به ادامه قرض دادن به آنها نیستند و ادامه این روال برای خانواده مشکلات عدیده ای را به دنبال دارد.

از این رو این موسسه در طرح ضروری وصال با پرداخت بدهی نــــــــــــــــیازمندان به سوپری های محله اقدام به دستگیــــــــــــــری از آنان نموده است.

نیک اندیشــــــــــــــــــان گرامی، در پرداخت بدهی نیازمندان خصوصا خانواده هائی که در تهیه خواروبار غذای روزانه خود با سختی و مشکل روبرو هستند، ســـــــــــــهیم باشیــــــــــــم.

مهربانی های

نقدی و غیر نقدی

 

 هــــــــمدلی ومهربــــــــــانی ؛

در کمک های مهربانانه خود به یکی از روش های ذیل همدل و همراه باشید، برای مشخص شدن نیت خیرتان برای خادمان موسسه لطفا عدد یک را در سمت راست مبلغ واریزی خود وارد فرمائید، مانند: ۱۰۰۰۰۰ ریال ( ۱۰۰۰۰۱ ریال )

  • واریز به حساب ۰۱۰۹۶۵۴۳۴۳۰۰۵  و  کارت شماره  ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۰۳۶۱۳   
  • شبا    IR۷۴۰۱۷۰۰۰۰۰۰۱۰۹۶۵۴۳۴۳۰۰۵           
  • پرداخت با گوشی همراه : #۵۵۱۳۹۲۲*۳*۷۴۱*

 برای اطلاعات بیشتر با موسسه خیریه نیک گستر وصال با شماره تلفن های ۱-۳۲۲۸۸۰۵۰  تماس حاصل فرمائید.

اجرتان با خدایتان باد.

بازدیدها: 314

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • با سلام و تشکر
    چنانچه موارد مصرف برای نیازمندان بدهکار را در همین صفحه اطلاع رسانی کنید.خیلی خوب و بهتر است

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یک × 2 =