بسم لله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا «حُجَّةَ اللَّهِ وَ دَلِيلَ إِرَادَتِهِ» ارواحنا فداک

طرح «حمـــــایــــــت مــــالی»

«وَ إِذْ أَخَذْنَا مِيثَاقَ بَنِي إِسْرَائِيلَ لَا تَعْبُدُونَ إِلَّا اللَّهَ وَ بِالْوَالِدَيْنِ إِحْسَانًا وَ ذِي الْقُرْبَى وَ الْيَتَامَى وَ الْمَسَاكِينِ»؛[1]

و (به ياد آوريد) زماني را كه از بني اسرائيل پيمان گرفتيم كه جز خداوند يگانه را پرستش نكنيد، و نسبت به پدر و مادر و نزديكان و يتيمان و بينوايان نيكي كنيد.

نیازهای مالی از ملزومات گذران زندگی و توانایی درآمد زایی از وظایف سرپرست خانواده است. خانوداه­هایی میان جمع ما زندگی می کنند که سرپرست خانواده آنها، توانایی کسب درآمد به دلائل مختلف اعم از بیماری، کهولت سن، از کار افتادگی و … را ندارند. امرار معاش و رسیدگی به فرزندانی که یتیم شده­اند با حفظ آبروی خانواده به گونه­ای که دیگران از این ناتوانی با خبر نشوند کاری دشوار است. موسسه خیریه نیک گستر وصال به منظور حفظ کرامت انسانی نیازمندان و ایتام و برنامه­ریزی منظم و بلند مدت، طرح «حمایت مالی» را در دست  اجرا دارد. در این طرح نیکوکاران گرامی با تکمیل فرم مربوط متعهد می­شوند، مبلغ مشخصی را در بازه زمانی معین برای نیت مشخص شده در فرم پرداخت کنند و به خیریه اجازه می­دهند که این مبالغ را در آن زمینه هزینه کند.

افزایش خانواده­های تحت پوشش، برنامه ریزی منظم و دقیق در پرداخت مستمری، ارائه سایر خدمات حمایتی و طراحی و اجرای برنامه­های حمایتی بلند مدت از اهداف و مزایای این طرح است. در این طرح نیکوکاران محترم با انتخاب نیّات خاص خود از بین طرح های موجود در فرم مثل آذوقه، استغال، ایتام، درمان و دارو، سادات معظم، اعانت تحصیلی، خیرات اموات، جهیزیه و سیسمونی ، لوازم زندگی و کالا، وقف، دبح و قربانی و عقیقه، غذای گرم و … با گرمای دستان مهربان خود تلاش های مستمر در رفع جاجت ها  و مشکلات مستمندان و فقراء مشارکت می نمایند.

این همدلی و همراهی با محرومان و ایتام به دور از هیاهوی دنیا و در گمنامی، اجری دو چندان دارد و اقتدا به مولای متقیان امیرالمومنین علیه السلام است آنگاه که کیسه نان و خرما را بر دوش گرفته و شبانه سراغ نیازمندان و یتیمان می­رفت و آنها را از دریای بی­کران لطف خود سیراب می­نمود.

حضور مهربانانه شما را در این طرح چشم در راهیم.

با کد: 5

شماره کارت : 6037991899503613

شماره شبا :  Ir7401700000009654343005

کد دستوری: #5513922*3*741*

جهت هماهنگی  و ا طلاعات بیشتر با شماره تلفن 32288051-051 داخلی 26 تماس حاصل فرمائید.

معاونت اعانات –  واحد نیکوکاری – برادر سیدعلی هاشمی – همراه : 09174074497

پرداخت آنلاین

جهت ثبت نام و شرکت در طرح حمایت مالی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

  لینک فرم ثبت نام حمایت مالی

[1]. سوره بقره، آیه83.

بازدیدها: 144

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نه + 13 =

فهرست