بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا اباصالح المهدی ارواحنافداک

دلهای دریایی شما نیکوکاران در یاری رسانی به تکمیل سرپناهی مناسب برای خانوداه ای دارای یتیم (در ضروری وصال43) را داشتند، خادمان محرومان در موسسه خیریه نیک گستر وصال را بر آن داشت تا به بهترین شیوه از احسان شما تقدیر نمایند
زیارت مولای مهربانمان، امام رئوف، حضرت رضا علیه السلام به نیابت از همه نیک اندیشان پاداش مهربانیتان است
باشد که قبول آستان حضرت دوست افتد…

اجر همه شما نیکوکاران با خداوند دوستدار محسنین

 

پیوند دریافت نمای تصویری از زیارت امام رضا علیه اسلام به نیابت از نیکوکاران حامی طرح ضروری وصال 43 :

https://www.aparat.com/v/i1YVX?playlist=7786279

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا اباصالح المهدی ارواحنافداک

ضروری وصال 43

سرپناه، یکی از ملزومات زندگیست که هر خانواده­ای برای دوام زیست خود، زیر سقفی مطمئن همراه با آرامش به دنبال آن است. مادری که سرپرستی خانواده ­ای با 6 فرزند (که دو نفر از آنها یتیمند) را بر عهده دارد، تمام توان خود را برای گذران زندگی و حفظ این کانون گرم در این روزگار سخت به کار بسته است. این خانواده که هم اکنون در یکی از روستاهای فقیرنشین حاشیه مشهد زندگی می کنند، در سرپناهی نیم ساخته که فقط از نام خانه، دیوارهای آن را یدک می کشد، ساکن هستند. به دلیل رعایت نکردن اصول ایمنی و استفاده نکردن از برقکار متخصص به دلیل فقر مالی، برق خانه چندین بار دچار آتش سوزی شده و جان ساکنین آن را به خطر انداخته است. نداشتن لوله کشی آب، آبگرمکن، سیم کشی، کابینت، کف سازی، گچکاری و … از عمده مشکلات ساکنین این بناست.

اینک این بانوی فداکار که در حال حاضر خانه نشین شده و قبل از ابتلا به بیماری دیسک کمر و ناراحتی اعصاب در منازل به نظافت مشغول بود و از این راه درآمد اندکی داشت، برای تامین مخارج بازسازی و تعمیر سرپناه خود و فرزندانش با هزینه ای 600،000,000 ريالی مواجه است که دست نیاز خود را به درگاه الهی دراز نموده و این موسسه را محل امنی برای در امان ماندن آبرویش و نیکوکاران همراه خیریه را انسان های والامقامی دیده است که منش یتیم نوازی را از مولایشان امیرالمومنین، حضرت علی علیه السلام فراگرفته اند و سعی در یاری مستمندان دارند.

نشاندن لبخندی بر لبان یتیمان لطفی از جانب خدای سرمدیست که هر کس را شامل حال نمی شود؛ باشد که از الطاف کریمانه امام مهربان، حضرت صاحب الزمان ارواحنا فداه برخوردار شده و لبخندی بر لبان خانواده ای رنج کشیده بنشانید.


دلهای دریایی شما نیکوکاران در یاری رسانی به تکمیل سرپناهی مناسب برای خانواده ای دارای یتیم را داشتند، خادمان محرومان در موسسه خیریه نیک گستر وصال را بر آن داشت تا به بهترین شیوه از احسان شما تقدیر نمایند
زیارت مولای مهربانمان، امام رئوف، حضرت رضا علیه السلام به نیابت از همه نیک اندیشان پاداش مهربانیتان است
باشد که قبول آستان حضرت دوست افتد…

اجر همه شما نیکوکاران با خداوند دوستدار محسنین

بازدیدها: 106

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

2 + 2 =