بسم الله الرحمن الرحیم

ضروری وصال 41

تامین سرپناه، یکی از الزامات زندگی است که هر خانواده­ای برای دوام زیست خود، زیر سقفی مطمئن همراه با آرامش به دنبال آن است. مادری که سرپرستی خانواده ­ای با 3 فرزند یتیم را بر عهده دارد، تمام توان خود را برای گذران زندگی و حفظ این کانون گرم در این روزگار سخت به کار بسته است. پیدا کردن منزلی در خور و توان برای رهن و اجاره، کاری بس دشوار برای خانواده ای یتیم است و این مادر فداکار را مجبور نموده علاوه بر تحمل و رفع مشکلات فراوان پیش رو، زندگی در خانه مادری به همراه سایرین را انتخاب کند. بیش فعال بودن فرزند کوچک خانواده، تمام نیروی مادر را صرف مراقبت از خود نموده و توان کار کردن در بیرون از منزل و تامین بخشی از هزینه ها را برای او غیرممکن کرده است. سختی ها آنچنان بر مادر این خانواده فشار وارد کرده است که در مواردی به فکر پایان دادن به زندگی خود افتاده است…

اینک دست نیاز این بانوی ایثارگر برای تامین پیش پرداخت 400،000,000ريالی رهن منزل خود به درگاه الهی دراز شده است و این موسسه را محل امنی برای در امان ماندن آبرویش و نیکوکاران همراه خیریه را انسان های والامقامی دیده است که منش یتیم نوازی را از مولایشان امیرالمومنین، حضرت علی علیه السلام فراگرفته اند و سعی در یاری مستمندان دارند.

نشاندن لبخندی بر لبان یتیمان و نجات مادری فداکار از گرفتاری، لطفی از جانب خدای سرمدیست که هر کس را شامل حال نمی شود؛ باشد که از الطاف کریمانه امام رئوف، حضرت علی بن موسی الرضا صلوات الله علیهما برخوردار شده و لبخندی بر لبان خانواده ای رنج کشیده بنشانید.

تقدیم محبت با کد 2

بازدیدها: 77

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

3 × دو =

فهرست